Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Hogyan szoktatok közeled...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan szoktatok közeledni a lányhoz egy randin?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélek,beszélek megnevettetem egy párszor ha látom hogy veszi a lapot lehet meg is csókolom
2015. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát először dumálunk (ha nem tudunk miről az rég rossz), aztán ha úgy van akkor először a kezét fogom meg. Először csak hozzáérek picit például ha nem húzza el, vagy ilyesmi akkor megfogom. Innen már sima ügy szokott lenni. Randi végén szoktam csókolni... De ez változó... helyzet függő.
2015. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó tetszik a taktikád, az exem is igy kozeledett akkoriban:D

15/L

2015. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó taktikákat írtak le az előbb!!

A kézfogással kell kezdeni, ha nem húzza el, és érzed, hogy viszonozza a kézfogást, akkor tovább kell menni, legalább a csókig a randin. Inkább állítson le a csaj, minthogy azt gondolja, hogy 1. nem tetszik neked igazán vagy 2. töketlen vagy és nem mered megcsókolni.


Én őgy szoktam tesztelni, hogy a csaj készen áll-e a csókra, hogy

1. megsimogatom az arcát, és figyelni kell, hogy elhúzódik-e.

2. Ha nem húzódik el, lehet tovább lépni: játszani a hajával (ez a legkönnyebb hosszú hajú lányoknál), és egyre közelebb mész a kezeddel a tarkójához, ahol a haja ered.

3. Ha eddig nem húzódott el, akkor végig nézd a szemét, mosolyogj, és kezd el óvatosan a haja alatt a tarkóját simogatni, miközben végig a szemébe nézel és mosolyogsz.

4. Ha most sem húzódik el, akkor a tarkóján levő kezeddel lassan húzd magadhoz közelebb, és csókold meg, ha eddig a hajsimogatás alatt nem kezdeményezte a csaj maga a csókot :)

Nekem ez eddig 7-ből 6-szor bejött! :D

2015. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ!:) Bár én lány vagyok, úgyhogy nem nagyon fogom alkalmazni. Csak kíváncsi vagyok a jelekre:)
2015. júl. 26. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, aki lány létére nem veszi a jeleket!!!!
2015. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!