Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék közeledni egy...

Hogyan tudnék közeledni egy lányhoz a baráti társaságból?

Figyelt kérdés

Egy társasággal bulizunk többnyire, de én kicsit messzebb lakom, ezért akkor már pár napot ott töltök, a nagyobb városban a barátaimnál.

A jövő héten lesz egy szülinap, a buli szombaton lesz, de ez a lány mondta, hogy ha van kedvem, már csütörtök este lemehetnék, a szülei elutaznak, főzhetnénk vagy ilyesmi.

Közös hobbijaink vannak, rajzolunk, zenélünk mindketten.

Jó, persze, én is átlátom a helyzetet, csak azért a másik felem arra gondol, hogy lehet, hogy csak barát vagyok neki.

Tudni illik nem vagyok túl férfias, 190 körül vagyok, de nagyon lusta vagyok sportolni, szóval nem a testemmel villogok, az arcom is átlagos. Pattanásaim soha nem voltak, öltözködés terén Vans cipő, levágott szárú nadrág, egyszínű meg zenekaros pólókat hordok, sötét bőröm és hajam van.

Biztos lemegyek korábban, csak nem tudom, hogy kellene viselkednem.

Légyszi ne nevezzetek szerencsétlennek, nagyon le tudnak stresszelni a lányok.

19F (a lány 16)



2014. aug. 12. 02:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg természetesen viselkedni. Az érzéseidet, érzelmeidet se titkold. Persze, véleményalkotáshoz ismerni kéne a csajt.
2014. aug. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyél udvarias és őszinte!
2014. aug. 12. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Évek óta ismerem, korántsem az a buta tinilány, de tudom, hogy azért a fiúkat nem kíméli.
2014. aug. 12. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!