Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Sikerült elmondanom neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült elmondanom neki hogy mit érzek iránta! Hogyan tovább? (Többi lent) fontos

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..

17F

Ő 16L

Tegnap elmondtam neki hogy tetszik meg hogy kedvelem.

Persze viberen,szóval a lényeg hogy nem így akartam elmondani de már mindegy.

Azt mondta hogy örül hogy elmondtam és hogy így már muszáj taliznunk.

Meg azt mondta hogy meglepődött és hogy megviselte ez hogy elmondtam.és azt mondta hogy én is érdeklem őt.

És pont buliba ment ahol ugye lehet kicsit inni mer amúgy nemnagyon mert velem beszélgetni erről telefonon mer ilyen félős ebben a szituációban.én ugyanez vagyok.én nagyon remegtem mikor ezt elmondtam neki.ő is remegett annyira hogy félrenyomta egy csomószor a betűket.

Aztán felhívtam és mondtam neki hogy mióta tetszik és egyebek.

És ma is felhívjuk egymást és részletesebben beszélünk erről.

Jövőhét hétköznap valamelyik napjára estére megbeszélek vele egy talit.Szerintetek 1 óra 20 perc elég lesz?

És első talin közeledjek felé vagy még úgy ne? Mi az ami még úgy belefér első randin/talin?

Szerintetek jól csináltam azért?



2015. jún. 28. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a Viberes dolog hiba volt. Most bevált, máskor már lehet nem fog. Igyekezz személyesen szerelmet vallani.


Az idő elég is lehet, meg nem is. Attól függ, mit szeretnétek csinálni. Például sétálni még sok is, de egy mozihoz meg kevés.


Első randin pedig légy moderált. Ölelés simán belefér, az is, ha megfogod a kezét, de például egy csók már lehet necces lenne. Persze ha látod a lányon, hogy akarja, akkor csak tessék. Amire figyelj, hogy ne vidd túlzásba a dolgokat. Teszem azt, ne akarj egyszerre mindent a nyakába zúdítani, hanem szépen adagokban.


Egy dologért viszont gratulálok: Végre valaki, aki nem seggrészegen, egy buli közepén akart ágyba vinni egy érszeg libát, hanem normálisan közelítesz egy lányhoz.

2015. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen az érzéseidre kell hagyatkoznod. Mondjuk ha már ő is azt mondta, hogy tetszel neki, tehát kölcsönös, akkor innen már csak akkor tudod elcseszni, ha egy igazi lúzer vagy.

És hogy a randiba mi fér bele? Hát életemben volt olyan nő, akinek sok volt még a finom közelítés is és ezért voltam én a bunkó (és ne olyanra gondolj, hogy már ölelgettem, kézen fogva akartam sétálni vele vagy lesmároltam volna). Meg volt olyan is, ahol meg pont, hogy az volt a baj, hogy nem nyomultam rá, mert épp azt várta, hogy majd én jó alaposan rányomulok, aztán ágyba viszem.

Minden eset más.

2015. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!