Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egyik napról a másikra nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik napról a másikra nem vagyok már neki fontos, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon kiborultam, mert értetlenül állok a srác viselkedése előtt!

2 hónapja egy házibuliban megismertem egy srácot, aki rengeteget érdeklődött felőlem, elhívott hétvégékre ide-oda, mindig keresett facebookon, rámírt, kérdezgetett.

Aztán elhívott magához ott aludni(semmi több nem volt, filmeztünk, beszélgettünk). Mindig bókolt, dicsért, megkérdezte, hogy van-e esély arra, hogy nekem Ő bejöjjön. Mint kiderült, nemrégiben szakított a szerelmével, mert az többször megcsalta, a lényeg, hogy még idő kell neki. Ezerszer elmondta, hogy ha akart volna, már rég közeledett volna felém, ugyanakkor meg szívecskés ágyba reggelit hozott, meg mindig lestoppolt. A szüleinek is nagyon szimpatikus voltam, mondta, hogy nyugodtak, ha tudják, hogy együtt megyünk ide-oda. Felhívott, stb. utána történt, hogy hirtelen már nem írt nekem vissza facebookon, nem keresett, de ha elhívtuk közös programra, vevő volt rá, leste a kívánságaim. Utána megint eltűnt, alig írt vissza, majd lestoppolt egész hétvégére. Annak a hétnek szerdáján írtam neki, elolvasta, és nem írt vissza, egész hétvégén nem is keresett, holott meg volt beszélve a találkozás.(direkt nem kérdeztem rá, mert előtte volt, hogy megbeszéltünk szintén egy találkát, nem jelentkezett, így nekem kellett rákérdeznem).

Aztán rá 4 napra kaptam egy üzenetet, hogy ne haragudjak, nagyon sok dolga volt, de 2 hét múlva már mindig ráér, egy szavamba kerül.

Vissza írtam, hogy rendben(mert elég ideges voltam), ezt már meg se nyitotta, azóta semmi, nem is keres, pedig fent van facebookon, minden nap vagy 3-4 csaj képét lájkolja, eljár ide-oda...de az, hogy velem mi van, nem is érdekli.

Azt meg ne mondja nekem senki, hogy hétvégén nem tudtam volna kapni egy smst, hogy nem ér rá...nem borultam volna ki. Annak ellenére hétvégén tudta lájkolgatni a csajok képét szintúgy, illetve a legjobb fiú barátját felhívni telefonon...nekem nem tudott szólni, hogy nem jó a találka.

Megoszlanak a vélemények, az egyik családtagom nagyon kiakadt rá, szerinte ez gusztustalan viselkedés volt, hiszen tudta, hogy egész nap azt vártam...

A külső vélemények megoszlanak. Egyesek szerint meg kevésnek érzi hozzám magát a srác, írnom kellene neki, míg mások szerint gusztustalan viselkedés ez, amit tanúsított.

Nem tudom, mit kellene tennem. Iszonyatosan hiányzik, és félek, hogy talál mást...élőben nagyon jól kijöttünk, megtanított íjjal célba lőni, elvitt kirándulni, mielőtt ott aludtam közölte, ha bármi van számíthatok rá...

Mostmeg ez. Ti értitek? Mit kellene tennem? Szívem szerint írnék, csak annyira megalázva érzem magamat...tegnap már más lány képe alá írta, hogy az évek során milyen szépséges lett....


2015. jún. 10. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Jajj szegény :/ lehet h hiába várod már. Valószínűleg csak azért kellettél neki h féltékennyé tegye a volt barátnőjét, meg segíts neki túllépni rajta. Nem akarlak elkeseríteni de így az olvasottak alapján csak kihasznál..
2015. jún. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!