Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért rettegnek a 18 körüli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rettegnek a 18 körüli lányok attól hogy egy huszonévessel randizzanak?

Figyelt kérdés

26 vagyok, persze a korombeli hölgyek is érdekelnek, de sok esetben találkozok fiatalabb lányokkal akik valamilyen okból kifolyólag félnek attól, hogy nyissanak felém.


Nem vagyok ám egy rémes alak, talán túlságosan közvetlen... azt mondják a fiatalabb lányoknak bejönnek az idősebb pasik (persze ez általánosítás picit) , de mégis hol vannak azok a lányok akik az idősebb férfiakat kedvelik? Biztos én vagyok kihűlt nyomon :D


26F



2015. jún. 5. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dehogy rettegnek, huszonévesekre vadásznak!
2015. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vadásznak? :D Hát nem látom :D
2015. jún. 5. 18:25
 3/12 anonim válasza:

Hát ha túl közvetlen vagy az pl számomra félelmetes lenne...én alapból bezárkózom az ilyenektől:D


és sok múlik azon h ennyi idősen van e munkád, diplomád, lakásod, stb....senki nem akar egy majdnem 30 éves otthonülő semmirekellővel elpazarolni a fiatal éveit:D

2015. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Egyértelmű :D


Nos a felsoroltak közül minddel rendelkezem nem hiszem hogy ez lenne gát :D azért annyira rámenősnek nem vallom magam hogy a rémisztő kategóriába essek :)


Lehet rossz helyeken fordulok meg? Züllenem kéne a hétvégi szórakozóhelyeken? :D

2015. jún. 5. 18:54
 5/12 anonim válasza:

Hát páromnak úgy sikerült :DDD

Ő veled egykorú én meg 18 voltam amikor összejöttünk:D

És ő züllős volt:D

2015. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert csak sokkal idősebb vagy és azt gondoljuk,hogy miért foglalkoznál velünk egykorú lányokkal. Hamarosan 18/L
2015. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát, pont azért érdemes ismerkedni. Azért én ha megnézünk egy képen engem nem a tipikus 26 évesek közé tartozok. Elég fiatalos az arcom, 22-24-nek saccolnak, csak a stílusom meg az öltözékem miatt látják a komolyságot bennem.


De ez is egy érv, jogos.

2015. jún. 5. 20:49
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy 18 eves lánynak es egy 26 eves férfinak nagy eséllyel teljesen mas a világképe, mas dolgokat varnak az élettől (rovid tavon legalabbis mindenképp). 18 évesen az ember frissen kikerül a kozepiskolabol, a legtobb esetben gyakorlatilag 0 elettapasztalattal (a szüleivel el, nem dolgozik, nem fizet számlákat, epp bekerül masik iskolába egy csomo idegen koze, stb), mig egy huszonéves mar ezeken tulvan, fuggetlen vagy legalabbis joval fuggrtlenebb, tapasztaltabb, érettebb, stb. Engem biztosan zavarna, hogy én meg Ennyi mindent "nem tudok", amit a 8 évvel idősebb mar igen. Plusz ami engem megijesztene, hogy mi van, ha egy 2 ev múlva kitalálja, hogy szivem, szeretnek egy gyereket (oke, nem mindenki szeretne, de 26 (28) évesen mar eleg sokan gondolkodnak rajta, 18 (20) évesen meg joval kevesebben, engem pl kiráz a hideg a gondolatától is).

Plusz ott van, amit szerintem mar elottem is irtak, hogy 26 évesen miert erdekelne egy 18 eves lany? Biztos vagyok benne, hogy nem lehetne a szellemi tarsad, mint egy 24-26 eves. Nem azert, mert buta, hanem mert tapasztalatlan. Ha nem szellemi társnak kell, akkor persze mindegy.

Kb ezek azok, amik miatt nem ismerkedek 26 evesekkel. Meg mert tenyleg sokszor creepy ahogy próbálnak ismerkedni. Es ami eleg jellemző ennel a korosztalynal (ne vedd magadra, ha rad nem), hogy valahogy a penzukkel akarjak lenyugozni a lányokat, ami nagyon kinos.

19\L

2015. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Kicsit sok benne a sztereotípia amivel nem nagyon értek egyet, de így is lehet látni. Pénzzel nem akarok hódítani, mellesleg nem az a típus vagyok ...


:)

2015. aug. 12. 07:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerlek, nem tehetek mast, minthogy a sajat korábbi elmenyeimen alapuló sztereotipiak alapján valszoljak, amik termeszetesen nem biztos, hogy igazak rad.
2015. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!