Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ghostolt de mégis érdeklem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostolt de mégis érdeklem?

Figyelt kérdés
Mint a kérdésben írtam hogy ghostolt a srác akivel kb. egy hónapig kavartunk ,aztán egyszercsak ghostolt ,ezután én pár nap után ki követtem őt és úgy voltam vele hogy elengedem nem érdekel, viszont ő nem követett ki ,elsőként nézi az insta sztorimat bármit rakok ki megnézi .mit is akar?

okt. 16. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az elérhetetlent mit gondolsz :D akik ghostolnak azoknak csak arra kellesz hogy ne unatkozzanak, kihasználjanak, aztán mivel kizártad az életedből megint érdekled. ha újra adsz esélyt kezdődik előlről.. nőjetek fel és zárjátok ki az ilyen pasikat
okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aha.. kizartam mivel én nem az a fajta vagyok aki fut bárki után is :) sőt le adtam a szintből mert a pali hozzám képest nem nagy szám .. szóval foglalkoztat mit is képzel ezek mellett
okt. 16. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Hagyjad, ez is csak egy csicska. En a helyedben kitennem kovetoim kozul aztan privatra allitanam a profilom csak igy csendesbe
okt. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És most shadow vagy?
okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"sőt le adtam a szintből mert a pali hozzám képest nem nagy szám .. szóval foglalkoztat mit is képzel ezek mellett"

Van ego az a lényeg... 🤣🤣🤣

okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!