Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, nektek milyen amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen amikor egy lány ghostol( csak úgy eltűnik semmi ok nélkül) és/vagy nagyon megbánt titeket? Mit csináltok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Attól függ hogyan bánt meg ha vissza tudok vágni vissza vágok,de ha nem arcon b..om jöhetnek a feminista vélemények,nem érdekel,csináltam már ilyet és van az a pont amikor megérdemli a lány/nő.


Ha meg csak úgy leszar akkor én is azt teszem...nem fogom a szívemre venni,nem vagyok már 13 éves.

2021. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
feminizmus ide vagy oda egy nőt (férfit sem) nem szép dolog megütni.
2021. jún. 22. 23:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1es neked se kívánok gyereket... Se nőt.
2021. jún. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha eltűnik, akkor egyértelmű, hogy:

- nem illetek össze, hiszen te soha nem csinálsz ilyet,

- gyerekes, te meg nem vagy az,

- más okból nem illetek össze.

Értelmes ember ilyenkor nem bosszúért liheg, hanem tudomásul veszi a helyzetet, és örül, hogy nem pocsékolt erre még több időt.

Utána pedig nyitva az út egy normálisat keresni.

2021. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Semmit nem érzek. Nem zavar. Független vagyok ezektől, már az elején így állok hozzá, hogy ebből valszeg semmi nem lesz és nem gond. Arra koncentrálok, h mennyi bajom lenne abból ha velem maradna, addig meg őszintén kiszórakozom magam, úgy persze, h ő is élvezze. Elvagyunk. Előfordul sokszor, hogy nem akarnak lelépni, én meg azt várnám, de közben meg megkedvelnek.. Ilyenkor bedobok egy kártyát, amit bunkónak látnak, és akkor le akarnak lépni tőlem, pedig csak egy őszinte, másik oldalamat adom.
2021. jún. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Ghostol.. ilyet se láttam még 😂😂😂
2021. jún. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem érint meg különösebben, de azért kíváncsi vagyok ilyenkor hogy mit gondolhatnak. Általában rákerdezek hogy wtf, néha még vannak is annyira érettek hogy elmondják mi volt a baj.
2021. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ghostol: Kibírom. Róla viszont meglesz a véleményem, nem éppen kedvező. Aki annyira nem törődik egy barátjával, ismerősével, embertársával (mindegy), hogy lezárja a kapcsolatot, ne hagyjon bizonytalanságban, esetleg még el is búcsúzzon, azt nem tudom kedves és érző léleknek tartani.

Nagyon megbánt: Attól függ. Hogy hogyan és mennyire bánt meg, mennyire fontos ő nekem, mennyire vagyok én fontos őneki (legalábbis ahogy érzem). Sok mindent meg tudnék/tudtam bocsátani.

2021. jún. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!