Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm miért ghostol és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért ghostol és titkolózik a történtek után?

Figyelt kérdés

van egy 1 éves kapcsolatom, Mindketten 17 évesek vagyunk. 2 hete elment a barátnőivel bulizni és utána nagyon megváltozott. Akkor este beszéltünk és mondta hogy Gréti barátnőjével be akarnak ülni egy pasi kocsijába, mert valami menő lamboval jelent meg és hogy elviszi őket egy körre. Mondtam oke, úgyis vigyáznak egymásra. Utána kb 2 órán át nem vette fel a telefont, Hívtam a barátnőjét és kiderült hogy ő végül nem is szállt be a kocsiba csak a barátnőm.

Másnap átmentem hozzá és nagyon szar állapotban volt, másnapos és mint aki beteg. Azóta nagyon keveset kommunikál velem és mintha kerülne. HA kérdezem mi történt, akkor este történt-e valami akkor azt mondja hogy nem. de félek hogy nem őszinte. Ti mit gondoltok? én gondolom túl?


tegnap 14:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Ma delutan beszeltem baratnojelvel, atjon es elmondja amit tud.
tegnap 15:12
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Erre kíváncsiak vagyunk
tegnap 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Valszeg jól leitta magát és megcsalt a lambos gazdag kannal, nem kell ehhez dekektívnek lenni, hogy rájöjj.
tegnap 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Majdnem biztos vagyok benne, hogy megcsalt.
tegnap 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1

Erre én is kíváncsi vagyok. Ha van valami írj.

ma 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!