Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet hogy egy helyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy egy helyes sportos izmos magas népszerű, szóval kb. tökéletes fúnak 16 évesen még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
aug. 20. 15:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nem gyerekes külsőre pláne nem :D

Mi van? 16 évesen...

aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%

16 évesen én is sportos voltam, izmos és népszerű és lett is volna kivel összejönni. Ha a sportos nem annyiból áll, hogy lejár focizni a haverokkal vagy elmegy kondizni, hanem mondjuk versenyszerűen csinál valamit akkor simán lehet, hogy amiatt szorulnak háttérbe a lányok. Én mindent feláldoztam a sportért, így nekem sem volt akkoriban párom, pedig lett volna jelentkező. Sajnos aztán lesérültem és nincs az a sportorvos aki engedne játszani, így 3 évvel ezelőtt 20 éves koromban jöttem össze az első párommal. Persze 20 éves koromra már éreztem, hogy jó lenne kapcsolatban lenni, de tudtam, hogy háttérbe szorulna, nem férne bele az életembe heti nyolc edzés mellett.

Persze nem kizárható amit a többiek írnak, de azért nem kell feltétlen azt gondolni, hogy meleg lenne, béna vagy aszex.

Egyébként csak, hogy valaki ezt a kérdésed is megválaszolja az aszex (aszexuális) olyan személy aki nem érez szexuális vonzalmat.

aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Igazán a kérdés is furcsa kicsit. Sok fiatalt ismerek, fiatalok között dolgozom és egyáltalán nem ritka, hogy 16 évesen még nincs barátnőjük (vagy barátjuk). Annak lenne érdemes utána gondolod, hogy miért alakult ki benned ez a para. Hagyd, hogy csak szépen élje az életét, próbálkozzon,ha majd akar. Nyugalom!:)
aug. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
mert nem akar fiatalkorban összetörni, és a jövőjére koncentrál pl
aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Xira válasza:
Nyílván minden idelyét az edzővel tölti és meleg.
aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Meg még autója sem.
aug. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16 évesen, még a tojáshély ott van a fenekén!
aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Simán
szept. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 hungaroboy válasza:

Az is lehet, hogy nehezen tud másokhoz - főleg az ellenkező nemhez - kapcsolódni, mert mások az őket érdeklő beszédtémák.

Nekem 16 évesen pont volt, majd tíz évig tutira senki, a sulira koncentráltam és amellett időm se lett volna ilyesmire.


Különben is: tökéletes v. majdnem tökéletes fiú/lány nem létezik, kinek a pap, kinek a papné alapon van a dolog. A szerelem többről szól a kinézetnél.

szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
17-es. Gondolom 16 éves korodban neked is ugyanezt mondták.
szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!