Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mindenhol elutasítást kapnék,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhol elutasítást kapnék, ha a nálam idősebb korosztálynál próbálnám meg az ismerkedést?

Figyelt kérdés

17 évesen vagyok, és egy 30-40 közötti nőknél szeretném megtalálni a boldogságot.

Nem a pótmamit keresem, és nem vagyok aranyásó!

Azért szeretnék az idősebbekkel ismerkedni, mert kíváncsi vagyok, és szerintem lenne közös jövőnk.

Vannak erre híres példák, de nem tudom, hogy nekem sikerülhet-e.

Szerintetek?


aug. 1. 06:13
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Kapcsolatra igen.
aug. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Srácként neked sajnos ez esélytelen. Ha fordított helyzet volna, akkor már mindjárt más, és itt is kaptál volna vagy 3-4 privátot.
aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
A közös jövőt túlzásnak tartom, de tanítónéninek, tapasztalatszerzésre mindenképpen jó.
aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A közös jövő szinte esélytelen, de kalandozásra van némi sansz.
aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tegyél fel magadban néhány kérdést szerintem és hagyd ezeket az agyament válaszolókat.

Miért érzed azt hogy neked ebben a korosztályban van szükséged valkire? Érzelmi vagy szexuális ok miatt? A te korosztályodban esetleg nem tekintenek rád a lányok?


Én inkább azzal foglalkoznék hogyan alakítsak ki a korosztályommal kapcsolatokat a te korodban. Hidd el nem akarsz te igazából 30-40 éves nőkkel lenni. Nagyon nem. Ők meg veled főképp nem akarnak lenni. Tudod mi az a pedófilia? És az hogy vonzódás? A 30-40 éves nők nem egy iskolás kisfiút akarnak maguk mellett aki testileg sem érett és agyilag végképp. Még gondolom a szüleiddel is laksz együtt. :) Te sem gondolod komolyan amit írsz. Egy 30-40 éves nő egy talpraesett érzelmileg stabil és pénzügyileg stabil hátterű férfit akar maga mellé.

Azt írod hogy kiváncsi vagy és hogy meg tudnád találni velük a boldogságot. Szerintem pedig egyáltalán nem gondolkodsz realisztikusan.

17 éves tapasztalatlan fiúcska vagy. Nem tudnál mit kezdeni egy érett nővel. Se érzelmileg se testileg. Bármennyire is tetszenne az ötlet ez egy fantázia lehet csak. Aki ténylegesen megkörnyékezne ilyen krosztályban 30-40 éves nő ott igazán nagy gondok vannak. Azoktól hidd el inkább el akarnál távolódni mintsem bármibe belemenni.

Egy kapcsolat ahol nagyon nagy a korkülömbség sosme egyenlő. Mindig van valki aki kihasználja valamilyen módon a másikat vagy manipulálja. Mert azt nagyon könnyű mikor főlénye van a másikkal szemben. Egy 30-40 éves nő pedig bőven rendelkezik érzelmi és agyi főlénnyel melletted.

Tegyél fel magadnak kérdéseket és válaszold meg mit is akarsz igazán és miért írtad ki ezt a kérdést. Ettől talán egy kicsit érettebb is leszel. Szokták úgy mondani hogy tudatosabb vagy a saját cselekedeteiddel és gondolkodásmeneteddel annál éretebb vagy.

aug. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!