Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Közvélemény kutatás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Közvélemény kutatás jellegű kérdés: ha kort néztek, szóba jöhet idősebb lány? Hogyan viszonyultok hozzá?

Figyelt kérdés

Például, ha nem is olyan nagy különbség, pár hónappal idősebb a lány, és igazából egy évfolyamra jártok...ha szemre tetszetős is, mégis idősebb...ehhez mit szólnátok?



Engem ez annyira zavar. Nem szeretnék idősebb lenni a barátomnál :(



2021. szept. 27. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
siman, ha osszeillunk, akkor simán:)
2021. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első partnem, akivel elvesztettem a szüzességem, idősebb volt nálam talán egy fél évvel. De egyáltalán nem zavart.
2021. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna
2021. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem külön imponál a dolog.
2021. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Amikor fiatal voltam az idősek jöttek be :D Most meg már a fiatalabbak.
2021. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
A MILF sem zavarna.
2021. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna nagyon.
2021. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt már egy évvel idősebb barátnőm is. Engem egyáltalán nem zavarna. (Sőt, titkon még örülnék is neki, hogy egy idősebb lánynak tetszem.:D)
2021. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Eddig minden barátnőm minimum 2 évvel fiatalabb volt nálam. Sőt ez a korkülönbség egyre nagyobb lett. A legutóbbi barátnőm 5 évvel volt fiatalabb nálam.


A korosztályomból sosem tudtam volna elképzelni, hogy érdekeljem a szép lányokat. Nálunk gimiben az osztálytársaim főleg huszonéves srácokkal jártak. Fel sem merült bennem, hogy labdába rúghatok mellettük. Ha láttam volna rá esélyt, akkor lehet, hogy jó lett volna, de így visszatekintve szerintem ők jóval érettebbek voltak nálam és jelenleg is jóval érettebbek a korombeli lányok.


Én nem tudnám elképzelni velem egykorú vagy nálam idősebb lánnyal. Viszont lehet, hogy vannak korán érő pasik. Én nem ilyen vagyok.

2021. szept. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pár hónap engem sosem érdekelt. Még 1-2 évvel idősebb lánnyal is összejöttem volna középiskolásként. Nem sokkal után az első kapcsolatom egy 4 évvel idősebb lánnyal alakult.
2021. szept. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!