Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik, egy helyen dolgozom vele. És az volt hogy végeztünk tegnap együtt, közben kiderült hogy ma is együtt fogunk dolgozni. És mondta hogy mindenképp menjek aznap.


És hogyha ma mikor végeztünk akkor mentünk ki és ott volt két lány akik mondták hogy itt vannak és mondja a srác hogy amúgy ez a lány itt a húgom, a másik meg annak a barátnője volt. Annyi csak hogy én 2 évvel idősebb vagyok a fiúnál. Ő 17 én meg 19.


Mindig mosolyog mikor rámnézz meg ilyenek.


Egyébként nagyon jól elvagyok vele, tök jól elbeszélgetünk meg minden. Ő jön hozzám mindig oda beszélgetni.



júl. 22. 05:37
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Minden bizonnyal tetszel neki.
júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég egyértelmű, hogy tetszel neki.

Nem sok értelme volt ennyi időt rászánni a kérdés megírására.

júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Na most mi a különbség az első és a második válasz közt, amiért az első lepontozást kapott, a második meg nem?:D
júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!