Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kell tennem egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem egy ilyen fajta, még alakulóban lévő kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hogyan kezdjek neki. Picit flörtöltünk és szinte 100% biztos vagyok benne, hogy ő is érez irántam valamit. Szeretnék vele összejönni, de nem tudom mit mondjak, vagy mit csináljak.

Ritkán találkozunk, és még csak a barátságig sikerült eljutnunk.

Hogyan kezdjek beszélgetéseket, milyen témákkal kapcsolatban, egy 16 éves lánynál (én is 16 vagyok)? Milyen kérdéseket tegyek fel, hogy ne csak álljon a beszélgetés (értsd: olyan kérdések, amire a válaszok nem csak igen-nem, hanem kifejtős)?

Milyen bókokat adhatnék, amik nem prolik, nem nyomulósak?


júl. 21. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

amirol szerintem mindig lehet beszelni az az ismerettsegi kor (ha vannak kozos ismerosok), tanulas - iskola, esetleg ha megy/ment nyaralni akkor hova (mutasson kepeket, merre jart stb), ha van valami hobbija akkor arrol kerdezhetsz.

ha visszakerdez hogy pl neked mi a hobbit, miket csinalsz, akkor az mar egy jo jel.

júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyenkor csak magadat kell adni és nem hallgatni senkire. Ez az időszak arról szól, hogy megismerd a másikat, eltudd dönteni, hogy szeretnél-e vele valami komolyabbat is. Ha azt teszed amit mások mondanak, akkor félrevezeted. Te sem tudnál örökké szerepet játszani, de ha mégis, nem éreznéd jól magad ha nem is vagy önmagad. Olyan párt kell keresni aki úgy fogad el ahogy vagy. Ha ő neki ez nem jó/nem elég, akkor mást kell keresni, de mindig légy önmagad.

Beszélgetni lehet bármiről de csak olyat kérdezz ami tényleg érdekel. Bókolásra meg nem kell külön készülni. Ha tetszik rajta/benne valami akkor egyszerűen mondd meg neki, hogy pl. Milyen szép kék a szemed. Nem kell túlagyalni. Olyan legyél amilyen máskor is lennél egy szimpatikus emberrel.

júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!