Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg meghalt ez a fajta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg meghalt ez a fajta világ? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval ,jelenleg kapcsolatban élek már egy jó ideje ,de ez most nem lenyeges.Volt egy korábbi kapcsolatom ahol a másik fél szakított egy elég hosszú idő után ,olyan indokkal ,hogy ő még nem akar elköteleződni és,hogy mi van ha x év után nem ezt akarjuk....

Jelenlegi ismeretségi körömből egy csomó hosszabb kapcsolat ment tönkre ,ahol ilyen indokkal mentek szét ,és most nem akarok általánosítani de a legtobb ilyen szakítást a lány kezdeményezte.

De csak ,hogy ne keljen rá fogni az egyik nemre se semmit nézzük meg a másik oldalt is ,ferfiaknál ugye pedig az ellenkezője jellemző ,eggyuttvan a párjával xx évig és utána félrelép egy 20 évvel fiatalabb naiv hölgyel ,cserébe pedig oda a hazassag....

Na most kérdem én ,hogy akkor ne is keressek már a mai világban tartos kapcsolatot?

Mert már lassan féltem a mostanit is ,mert nem értem egyszerűen ezt a kiélem magamat baromságot ,szerintem ha az embernek párja van és jól is működik akkor nem kéne másra még gondolni sem.....

Sajnálom ha kicsit általános lett de én eddig ilyen környezetben élek és el vagyok ámulva mennyire nem "divat"ma a hűség és a tartós kapcsolat.

Köszönom annak ki vegigolvasott ,várok mindenféle vélemenyt!



2019. aug. 1. 01:19
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Mivel tini témakörbe írtad, feltételezem, max 20 éves lehetsz.

Szerintem tizenévesen még senkinek nem a leendő házastársát kellene keresnie. Sokat változunk ebben a korban, és egyáltalán nem biztos, hogy 15 évesen ugyanazok a preferenciák; mint 18 évesen.

A "kiélős" dolgot lehet, hogy te nem érted; mert nincs rá igényed. Ettől függetlenül sokaknak van, addig szeretnének ismerkedni, tapasztalni amíg nem várja őket otthon 3 kisgyerek meg egy férj/feleség. Valljuk be, ha így nézzük, jobb ezen tizen- huszonévesen túlesni.

Szerintem borzasztó ijesztő ~18 évesen belegondolni, hogy "úristen, itt van ez a srác, 2 éve, de tényleg őt szeretném magam mellett még 70 évig? Mert na, átjárunk egymáshoz, elvagyunk, de azért ez-az picit zavar; hát nem annyira hogy emiatt szakítsak, de na..."

Valószínűleg amúgy nem ez lehetett az egyetlen indok, mármint a kiélés a szakításoknál, csak nem kötötték az orrodra a többit. Vagy az elhagyott félnek csak ez lebegett a szeme előtt és a többi indokot meg sem említette mert azokat nem tartotta fontosnak.

A saját kapcsolatodat pedig ne féltsd, ha a párod szakítani akar, a szorongásod nélkül is fog, ha meg nem akar, feleslegesen stresszeled magad. Nyugi, majd lesz valahogy.


19/L, aki több ok mellett azért is szakított az exével, mert 3 év után már nem működött a dolog, és elköteleződni sem akart. :)

2019. aug. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!