Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Működhet ez a fajta szeretet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet ez a fajta szeretet, úgy, mint a szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, nagyon nagyon jóban vagyunk és elképesztően szeretjük egymást. Nagyon zárkózott egyén és sikerült tényleg közel kerülnöm hozzá. Mindent őszintén elmondunk egymásnak a közöttünk feszülő dolgokat mindig meg tudjuk beszélni. Nekem már régóta tetszett, ezért nagyon nyomultam felé végül sikerül annyira jóba lennem vele, hogy ténylegesen szerelmes lettem. Eleinte egyfajta megszállottsághoz hasonlított az egész a részemről, aztán jó barátok lettünk és még mindig tetszett most meg teljesen belebolondultam és ezt ő is tudja. Neki volt régen egy tipikus elsőlátásra szerelemi élménye, amit nem viszonzott a lány és nagyon nem is volt vele baráti kapcsolata, közös érdeklődési kör ilyenek viszont 4 évig volt szerelmes belé, de már túltette magát rajta. Pont ezért, abból a szerelem érzésből tudja, hogy nem szerelmes belém, viszont iszonyatosan szeret és jobban kötődik hozzám és nagyon fontosnak tart, féltékeny sokszor és nem akar elveszíteni. Szexuális kapcsolatunk is van(elég jó), de nem ez az összekötő kapocs közöttünk. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy a másik félnél is kialakulhat több? Vagy ne rágjam magam rajta és fogadjam el így a kapcsolatunkat és ne is várjak többre. Így is nagyon szerencsésnek érzem magam, de félek, hogy valakibe újra szerelmes lesz és bár nem dobna el, mert nagyon jó haverok vagyunk, de semmi esélyem nem lenne és nagyon félek emiatt.

Hasonló történeteket szívesen meghallgatok nagyon kiváncsi vagyok mások tapasztalataira, úgyhogy privátban vagy akár itt meséljetek kérlek!!



2022. febr. 25. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, szerintem hiba volt a részedről belemenni ebbe. Tulajdonképpen ami most köztetek van, az szexkapcsolat, és ez nem működik, ha valamelyik oldalról érzések vannak. A srác nem szerelmes beléd, és valószínűleg nem is lesz, ha mindezek után még nem történt semmilyen áttörés. Most még jó vagy, hiszen nincs senki más, de ha talál valakit, mi lesz? És még csak nem is lehet a fiút hibáztatni, mert nem kihasznál, csak te mindezek ellenére még belemész ebbe. Nem akarom vészjósló lenni, de nem hiszem, hogy könnyen fogod viselni, ha talál valakit. Talán jó lenne minél hamarabb abba hagyni ezt, de ez persze csak személyes vélemény.
2022. febr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Később még lehet szerelmes, kialakulhat idővel.
2022. febr. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Esélytelen, hogy ebből a (mar bocsi, de) elb@szott szexkapcsolatból szerelem legyen. Ez a srác nagy valószínűséggel csak kihasználja a rajongásodat, semmi több.
2022. febr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Update következik!

1 hónapja együtt vagyunk :). Kezd egyre erősebb lenni az ő oldaláról is a dolog. Engem is váratlanul ért, de minél jobban és többet vagyunk együtt, annál jobban rájövünk, hogy mennyire összeillünk és mennyire szeretjük a másikat. Egy tartós kapcsolatnak érzem nagyon! De köszi a válaszokat és figyelmeztetéseket, segítettek azok is!

2022. ápr. 23. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!