Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam vagy kérdezzek rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam vagy kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
Ismerkedésbe kezdtem egy fiúval, de nem éreztem őszintének, amiket mondott. Tartottunk egy szünetet, mert nekem rengeteg dolgom volt akkor és nem volt időm vele beszélgetni. Anno ráírtam egy kamu profilról és azt írta a kamunak beállított személynek, hogy szívesen ismerkedne vele. 🤦🏻‍♀️ Aztán beszélgettünk egy sort. Mondanom sem kell, mérges lettem. Mára beszéltük meg, hogy tovább folytatjuk a beszélgetést, de ezek után nem kérdés, hogy mi lesz ebből. Valóban nem volt a szép kamu profilrol ráírnom, és az egészet törölni is akartam, de épp akkor írt vissza. Ez így alakult. Rá kellenne kérdeznem erre az egészre vagy csak hagyjam az egészet?
júl. 4. 15:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Te jó ég...

Arra nincs időd hogy beszélgess vele ,de arra igen hogy kamu profilt csinálj és arról írogass .az igen

Ha elmondod neki a kamu profilja dolgot legalább megtudja hogy milyen betegesen féltékeny vagy,még együtt sem vagytok de már kémkedsz meg játszmázol,meg kiakadsz ha mással is ír ,mikor te nem is beszéltél vele

Te vagy az a fajta lány aki meg ha együtt van egy fiúval akkor már kövessen ki minden lányt ,meg ne nézzen rá másra

Beteges

Ha valakinek rendben van az önértékelése és esetleg van egy kis önbizalma akkor nem tesz ilyet.

Annyira gyerekes hogy az már vicc

júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A ghostolás az nem az, hogy nem írsz neki 2-3 órán át. Ha 2-3 napig cseszel neki visszareagálni egy ismerkedési folyamatban, úgy, ha napközben azért chatelgettek rendszeresen, akkor az már nyilván feltűnő, de azt gondolom, hogy csak a kiskamaszoknak meg a tiniknek lételeme 0-24 a telefonon lógni, egy értelmesen gondolkodó felnőtt ember el tudja rakni a telefont pár órára, szerintem ez az egészséges.

A baj ott indul, hogy már amikor érezted, hogy nem őszinte, hagyni kellett volna. Helyette mit csináltál? Félreraktad, majd ahelyett, hogy beleálltál volna a dologba, csináltál egy kamu profilt, mint valami idióta kamasz, és utána még neked állt feljebb, hogy az általad offolt srác meg mert volna valakit ismerni helyetted, miután te nem foglalkoztál vele. Most vagy baromira el vagy magadtól szállva, vagy épp ellenkezőleg, zéró önbizalmad van, mindkettőn dolgozni kell, mindkettő kutyasok meló, főleg ha komoly, normális, egészséges kapcsolatot akar.

Nem tartozik neked elszámolással, ahogy te sem tartozol neki. Nem várhatod el, hogy eldobjon kapát-kaszát, ha te feltűnsz, de egyébként meg te, ha olyanod van, nem írsz neki, nem keresed, mert "nem tűnik őszintének". Ismerkedni nem online kell, hanem élőben, de ehhez előbb gondolom fel kell nőni.

júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem férfiként már eleve az visszataszító, ha egy ismerkedési folyamatban játszma van. Minek? A toxikus, nárcisztikus emberek tolják ezt. Téged sem a srác érdekel, hanem csak az egód, hogy mi az, hogy nem ment utánad, nem keresett - mikor amúgy te hanyagoltad.

Érezted, hogy nem őszinte veled, de azért mégis toltad a dolgot,aztán meg csináltál egy fake account-ot leellenőrizni, hogy na vajon a srác, aki nem a párod, nem randizol vele, sőt még nem is írsz neki mert "nincs időd" ismerkedne-e másokkal? Megnyugtatlak, szerintem aközben is írt másoknak, mikor veled chatelt. Hát ha van benned egy kis tartás, aki szerintem az egész szitut engedd el, és alaposan gondolkodj el azon, mit is szeretnél, mert -és ezt még egyszer, felnőtt férfiként mondom - ez a viselkedés gyerekes és nárcisztikus személyiségre vall, amit a férfiak nagyon nem kedvelnek.

júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A kamu profil a szünetben volt?
júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, akkor volt.
júl. 12. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!