Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam vagy kérdezzek rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam vagy kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
Ismerkedésbe kezdtem egy fiúval, de nem éreztem őszintének, amiket mondott. Tartottunk egy szünetet, mert nekem rengeteg dolgom volt akkor és nem volt időm vele beszélgetni. Anno ráírtam egy kamu profilról és azt írta a kamunak beállított személynek, hogy szívesen ismerkedne vele. 🤦🏻‍♀️ Aztán beszélgettünk egy sort. Mondanom sem kell, mérges lettem. Mára beszéltük meg, hogy tovább folytatjuk a beszélgetést, de ezek után nem kérdés, hogy mi lesz ebből. Valóban nem volt a szép kamu profilrol ráírnom, és az egészet törölni is akartam, de épp akkor írt vissza. Ez így alakult. Rá kellenne kérdeznem erre az egészre vagy csak hagyjam az egészet?
júl. 4. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a srác nem vesz komolyan téged, és igazából te sem őt, ha nem tudtál rá a sok teendőd közben időt szakítani. Arra hogyhogy volt időd, hogy kamu profilról írj neki? A háború alatt a férfiaknak volt ideje levelet írni a kedvesüknek, akkor azt gondolom, hogy a mai felgyorsult világban neked is lett volna időd arra, hogy írj. Ez a legsimább kifogás, hogy "nem volt időm". Egy szia, hogy vagy-ot leírni nettó 5 másodperc. Már most nem bízol benne, tesztelgeted, miket reagál, akkor minek pörgeted ezt az egészet? Hagyd a fenébe, keress olyat, aki őszintén érdeklődik és akire te is őszintén és szívesen szánsz időt.
júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem arról volt szó, hogy egy sziát nem tudtam volna írni, hanem, hogy folyamatosan nem tudtunk volna beszélgetni. Nem szeretek senkit sem ghostolni, és 3 óránként visszaírni, mert ennek nincs értelme.
júl. 4. 15:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

De miért kellene valakinek 10 percenként visszaírni, akivel nem vagy semmiféle közeli kapcsolatban? Első vagyok egyébként.

Szerintem engedd el ezt az egészet, főleg a kamu profilos dolog miatt. Semmi nincs még köztetek az ég adta egy világon, érezted, hogy nem őszinte, ezért lealacsonyodtál arra a szintre, hogy kamu profilt csinálj, rászántad az időt, energiát, hogy lásd, hogy ismerkedne-e veled, hát ez mi?

Félre ne értsd, én értem, hogy meg akartál bizonyosodni róla, hogy komolyan vesz-e, de ne felejtsd el, hogy "szüneteltettétek" az ismerkedést, nem tartozott neked semmivel ,azzal ismerkedik, akivel akar, meg te is! Itt szerintem magad kell először rendbe rakni, hogy ne legyen benned kétely afelől, hogy érdekelsz-e valakit. Ha meg érzed, hogy nem érdekled, lépj tovább.

júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, itt a ghostolás 3 órát jelent?xdd Majd ha elmész dolgozni és 5 órán át nem fogsz tudni visszaírni, akkor már szakítasz a másikkal? Érdekes generáció... Amúgy egyetértek az elsővel! Nagyon ciki, hogy nem bízol meg a másikban és az is, hogy "nincs időd".

Az élettől egy jó tanács: arra lesz időd, amire akarod:)

júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazad van, szégyelltem is magam miután elgondolkodtam, hogy mit is csinálok.🤦🏻‍♀️ Azt nem bánom, hogy megtettem, mert így kiderültek dolgok, de valóban nem így kellett volna meggyőződnöm róla.
júl. 4. 15:33
 6/15 anonim ***** válasza:
De milyen dolog derült ki? Nem vagytok együtt, még csak nem is ismeritek egymást.. És te nem írtál neki.. Aztán mással is ismerkedne.. Rögtön gyűrűt kellett volna neked adnia és megszüntetni minden kapcsolatát az összes emberrel vagy mi? Jézusom... Úgy csinálsz mintha együtt lennétek és megcsalt volna... Hány éves vagy 5?
júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk együtt, de több hónapja beszélünk. Én úgy vagyok vele, hogy egyszerre egy emberrel ismerkedem, nincs b terv. De, hát nem mindenkinek egyezik meg értékrendje.🙂
júl. 4. 16:26
 8/15 anonim válasza:
Te tetted félre. Te miről beszélsz? Az emberek első randiig másokkal is ismerkednek pont azért, amit te is itt bejátszottál vele.
júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Uhum, utána mehet egyszerre a több randi, majd végül döntik el az emberek, hogy melyik legyen a sok közül 🤦🏻‍♀️
júl. 4. 17:35
 10/15 anonim válasza:
Az miért ghostolás, ha véletlen nem írsz vissza valakinek néhány óráig, mert dolgod van, mint ahogyan mindenki másnak is? Azt hívják ghostolásnak, ha direkt nem írsz vissza valakinek. Fogalomzavar a köbön.
júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!