Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az normális ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális ha egy 17 éves összejön egy 14 évessel?

Figyelt kérdés
egyik volt osztálytársam (fiú) 17 éves korában csak a 13-14 évesekre ment. gólyatáborban felügyelőként megismerkedett egy akkor 14 éves lánnyal és rá 2 hónapjára össze is jöttek. szerintetek nem sok az a 3 év? mármint fejben. úgy hogy az egyik fele a kapcsolatnak konkrét általánosból jött míg a másik 11. osztályos? mert az is más lenne szerintem ha 20-23 éves jön össze, mint a 14-17 éves. mármint értem hogy fiú és leragadt mentálisan 14 éves korában. persze az nem tetszik neki hogy a most már 16 éves barátnője rájött hogy van neki pénze és úgy képzeli el a jövőjüket hogy mindent megvesz neki, vigye el mindig étterembe, stb. az említett volt osztálytársam 19 éves, hamarosan valószínűleg egyetemista lesz.
júl. 2. 08:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
18 évesen nekem is volt egy 14-15 éves barátnőm, 2 évig voltunk együtt
júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#9 akkor a randizásnak mi az értelme? mármint számomra azt jelenti hogy látok a párommal egy közös jövőt, azért vagyok vele együtt. ha látok a páromba egy olyan red flaget ami ehhez a jövőhöz nem jó (es nem akar rajta változtatni) akkor keresek mást. manapság szerintem elvesztette a randizás fogalma a lényegét.
júl. 2. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!