Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az normális ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális ha egy 17 éves összejön egy 14 évessel?

Figyelt kérdés
egyik volt osztálytársam (fiú) 17 éves korában csak a 13-14 évesekre ment. gólyatáborban felügyelőként megismerkedett egy akkor 14 éves lánnyal és rá 2 hónapjára össze is jöttek. szerintetek nem sok az a 3 év? mármint fejben. úgy hogy az egyik fele a kapcsolatnak konkrét általánosból jött míg a másik 11. osztályos? mert az is más lenne szerintem ha 20-23 éves jön össze, mint a 14-17 éves. mármint értem hogy fiú és leragadt mentálisan 14 éves korában. persze az nem tetszik neki hogy a most már 16 éves barátnője rájött hogy van neki pénze és úgy képzeli el a jövőjüket hogy mindent megvesz neki, vigye el mindig étterembe, stb. az említett volt osztálytársam 19 éves, hamarosan valószínűleg egyetemista lesz.
júl. 2. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem tehet arról az ember, hogy mikor született. Nem mi döntjük el. Ez alapján válogatni hülyeség. Vannak nagyon értelmes gyerekek, ezt kizárólag a korból nem lehet megítélni.
júl. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha ugyanazon az emocionális és egyéb szinten vannak, hasonló érettséggel rendelkeznek és a státuszuk is kompatibilisek, akkor simán benne lehet a pakliban.
júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
85%
Amíg nem töri össze a szívét, nem bántja addig nincsen gond ezzel.
júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem tudom, ha nekem lenne egy 14 éves lányom és egy 17, majdnem 18 éves udvarolgatna neki biztosan nem tetszene. de lehet csak én vagyok így ezzel.
júl. 2. 12:42
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Ne problémázzunk már 3 éven...
júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

"ha nekem lenne egy 14 éves lányom és egy 17, majdnem 18 éves udvarolgatna neki biztosan nem tetszene"

Persze, mert ez annyira számít. Még véletlenül sem az, hogy boldog-e. Előre sajnálom szegény lányodat.

júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kizárólag a számokat nézve normális.
júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

na #6, nekem nem az a bajom hogy a még meg nem született lányomat előre féltem xd. hanem az hogy tudom egy mai 17 éves fiú általában mire megy. sőt, régebben sem azért akartak csajozni a fiúk mert végül házasodni akartak azzal a lánnyal. manapság ritkaság az a randizás amikor azért randizol valakivel mert végül együtt akarod leélni vele az életedet. egy 17 évesnek, a véleményem szerint, először vele egykorúakkal kellene "kikezdenie".

ha lenne lányom, és 14 évesen hazahozna egy 17 évest nem örülnék neki, de ha neki így jó akkor ez van. nem hiszem hogy agyilag egy 14 éves annyira érett lenne. sokszor egy 18 éves sem érett, de persze ez emberfüggő.

júl. 2. 13:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 Szerinted a 14 éves lányok azonnal férjhez akarnak menni?
júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Thunderfairy ***** válasza:
100%
A tesom 14 éves volt amikor megirmert egy 18-19 éves fiút. 4 évig udvarolt a srác a tesómnak. Most már több mint 20 éve férj és feleség, és már a 3 gyerekük közűl a legkisebb is 20 éves.
júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!