Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ezt minek vegyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt minek vegyem?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, akivel elég jóban vagyok. Mostanában elkezdett ölelgetni, random fogni a karom mikor megyünk a lépcsőn, a kezemet is megfogja, bár azt inkább csak viccből, és harapdál is. Néha flörtölünk is, bár ez minimális. Egyszer órán fogta a karom miközben aludt. Volt amikor megölelt, megkérdeztem, hogy jól van-e és azt mondta, hogy "mostmár igen". Van tök sok jel, de nem tudom mire vélni őket, mert nem hiszem, hogy pont én tetszenék neki, persze megtörténhet. Ti mit gondoltok erről, mit csinálnátok a helyemben?

jún. 29. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Pedig elég egyértelmű.
jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Senior Séf ***** válasza:
84%

"Ti mit gondoltok erről, mit csinálnátok a helyemben?"

Első lépésben megkeresném a tökeimet, aztán próbálnék hozzájuk méltón viselkedni.

jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 jpeacefuler ***** válasza:
90%
Tetszel neki. De ne támadd le! Először próbálj vele több időt tölteni sulin kívül is. Aztán kialakul magától.
jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2

Igy van, hogy aztan teljesen mertekben megszegyenitsen mindenki elott, ha valami nem ugy jon ossze, vegulis igazad van, hogy erre miert nem gondoltam eddig?

jún. 29. 18:55
 5/7 jpeacefuler ***** válasza:
100%

#Senior

Ez a "tini párkapcsolatok" kategória. Mégis mit vársz egy fiatal sráctól? De mindegy is, hogy fiatal vagy sem. Nem megy ez mindenkinek olyan könnyen. Azért tette fel itt a kérdését. Nem kötelező csesztetni a másikat.

jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 Ennyi erővel többet ne menj ki az utcára, mert a fejedre eshet egy tégla. Ha lépsz, lehet valami...
jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, semmi nincs amúgy, megtudakoltam. XD
jún. 30. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!