Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kitegyem? Érdekelne valakit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitegyem? Érdekelne valakit?

Figyelt kérdés
Írtam egy nagyon személyes “konyvet” magamrol es a baratnomrol es a mostani helyzetunkrol mert konnyebb kiirnom es feldolgoznom. Szerintetek kitegyem pl Wattpadra? Nyilván letiltanám barátnőmet. Erdekel mit gondolnának azok akik olvasnák a beszelgeteseinket es latnak az en szemszogemet es az uzeneteinket. Ps Borderline vagyok. Lehet erdekelne ez valakit?

jún. 27. 20:08
A kérdező szavazást indított:
Tedd ki
Tartsd meg magadnak
39 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha felismerhető a sztori, akkor ne. Rágalmazásnak vehetik, és nem kell neked a balhé.


Ha kicsit el tudsz vonatkoztatni, a karakterek külön választható személyek, nem egy az egyben az a sztori, akkor igen.

jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert ezzel róla szivárogtatsz ki adatokat, pl beszélgetések, stb.
jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
94%
Ne. egyrészt a lőtéri háromlábú sántakutyát nem érdekli, másrészt a legmocskosabb dolog privát beszélgetéseket nyilvánosságra hozni.
jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem privátban elküldheted, bírom ezeket a sztorikat.

Csak nyilván név nélkül, esetleg pár adatot megváltoztatva ami sztori szempontból nem releváns.

jún. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy az egybe semmiképp ne tedd ki, maximum úgy, ahogy #1-es is javasolta. Picit változtass rajta, hogy ne legyen semmi bonyodalom ebből.
jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Változtasd meg a sztorit, valódi neveket, helyeket, és a túl részletes eseményleírásokat vedd ki belőle, a perspektívákat is variáld. Vagy ha csak azért akarod publikálni a munkád, hogy benne legyenek a privát beszélgetések, akkor inkább hagyd el ezt a projektet (és bármit is csinálsz, minden áron kerüld a WattPadot. Pár éve volt egy óriási adatszívárgásuk, aminek én is áldozata lettem. Igaz nem adtam meg sok adatot a profilomon, de a kiszivárgott adatállományban benne volt a felhasználók profil neve, valódi neve, jelszava, születési ideje, neme, bejelentkezések geográfiai pozíciója(GPS adatok), Szociális média fiók felhasználónevek, és a személyes oldalakra vezető linkek is kiszivárogtak, már ha a profiljukat kitöltötték a felhasználók. Szóval én nem nagyon biznék egy ilyen oldalban többet, aminek a kiberbiztonságának erőssége egy Cheetos pálcikáéval vetekszik).
jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!