Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A baratom 140kmre lakik, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom 140kmre lakik, és le akarok menni hozza.. de a szüleim nem engednének el. Mit találjak ki nekik?

Figyelt kérdés
Valamit ki kell találnom hogy elengedjenek oda. Nem mondhatom el hogy van barátom.
jún. 8. 13:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem fogtál fel semmit kislány abból amit privátban írtam neked, mert úgy látszik hogy nem sikerült, akkor inkább jobb is ha megtudja az apád és helyre igazit.
jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Légy oly kedves és árulj el magadról pár dolgot ha a Facebook eltűntek rovarában esetleg rád isnernénk
jún. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy ismerkedtem meg sokakkal, többek kozott a feleségemmel is, hogy eljött egy talira, egy neten megismert, jóval idősebb idegennel. Ezzel onmagában semmi probléma nincs.

Viszont az, hogy ő képtelen megmozdulni, erős red flag. Dolgozik? Minden nap? Mert aki ennyire nem tud rád időt áldozni, az nem akar tőled semmit, ezt garantálom.

jún. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy megértsd mi történik veled.

Nem tudjuk hány évesek vagytok , de biztos jóval idősebb nálad, nem véletlenül nem akar ő jönni, mert nem tud felvállalni, és azzal tisztában van, hogy páros lábbal rúgnák ki a szüleid.

Egy fiú a csillagokat is lehozná az égről egy lánynak, ha annyira tetszik neki, de ez nem biztató "menjek én és vele lehetek( mert írtam neki előtte hogy hiányzik és vele akarok lenni)"

Két dolog lehet, vagy te hiszel többet, mint ami van köztetek, vagy titokban lenne veled.

Csak van már egy épeszű barátnőd, akinek ezt el is hiszed.

jún. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos gyanús az, ha a munkára hivatkozva azt akarja, hogy te menj oda.
jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hogy ha oda mész akkor már nem jössz vissza
jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
95%
Kérdező Végülis elmentél?
jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!