Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért jön neki mindig közbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön neki mindig közbe valami,amikor találkozni akarok vele?

Figyelt kérdés
Nagyjából, három nappal ezelőtt, ismerkedtem meg egy lánnyal,egy bevásárló központban.meg hívtam fagyizni,amit természetesen el is fogadott.nagyon jól éreztük magunkat,sokat nevettünk,és felszabadult érzés töltötte el őt is,és engem is,(tökre jó volt minden).azt beszéltük meg hogy másnap elmegyünk vacsorázni,viszont nem hívott vagy írt nekem,hogy nem tud el jönni,szóval én írtam rá,és egy óra elteltével írt vissza,hogy nem érzi jól magát,így hagyjuk holnapra. Viszont ma sem jött el,arra hivatkozva hogy a telefonja nem volt nála,oda adta a húgának egy napra,mert össze tört a telefonja. Most akkor hagyjam ezt az egészet,vagy hívjam el harmadszor!
2023. júl. 25. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
vedd a lapot hogy nem érdekled
2023. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, ha tetszenél neki, nem keresne kifogást, hanem minél hamarabb találkozna veled.
2023. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha lánynak tetszel rögtön mondana egy másik idöpontot mikor találkozna veled.

Nem akart megbántani, de nem jött be neki a randi, nem voltál szimpatikus.

2023. júl. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem akar találkozni, csak gyáva ezt megmondani. Ettől függetlenül egy 3. próbát megér (kicsit később), sokat nem veszíthetsz vele.
2023. júl. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem pedig harmadjára nem éri meg elhívni, a második elutasítás egyértelmű jel volt hogy hagyj békén
2023. júl. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

#5 Ha elhívja harmadjára is...

Lehet rosszabb a helyzet? - Nem, nem lehet.

Lehet, hogy jobb lesz a helyzet? - Igen, benne van. Kevés rá az esély, de érdemes megpróbálni, mert NINCS MIT VESZÍTENI!!!

2023. júl. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hát akkor mindenképp ma felhívom,és megmondom neki,hogy nyugodtan mondja meg nekem,ha nem jövök be neki,és nem szeretne velem eljönni,és nem fogok meg sértödni ezen
2023. júl. 26. 10:27
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi van kérdező? Mit mondott a csaj?
2023. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy nem szeretne randizni velem. Sőt senkivel sem,mert nem érzi azt hogy szüksége lenne egy új kapcsolatra,hiszen nem rég lett vége egy két éves kapcsolatának
2023. júl. 28. 12:58
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom nem jöttél be neki.
2023. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!