Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért jön neki mindig közbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön neki mindig közbe valami,amikor találkozni akarok vele?

Figyelt kérdés
Nagyjából, három nappal ezelőtt, ismerkedtem meg egy lánnyal,egy bevásárló központban.meg hívtam fagyizni,amit természetesen el is fogadott.nagyon jól éreztük magunkat,sokat nevettünk,és felszabadult érzés töltötte el őt is,és engem is,(tökre jó volt minden).azt beszéltük meg hogy másnap elmegyünk vacsorázni,viszont nem hívott vagy írt nekem,hogy nem tud el jönni,szóval én írtam rá,és egy óra elteltével írt vissza,hogy nem érzi jól magát,így hagyjuk holnapra. Viszont ma sem jött el,arra hivatkozva hogy a telefonja nem volt nála,oda adta a húgának egy napra,mert össze tört a telefonja. Most akkor hagyjam ezt az egészet,vagy hívjam el harmadszor!
2023. júl. 25. 23:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9# ez csak lerázós szöveg.
2023. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondtam hogy nincs értelme megkérdezni harmadjára, mert ha két alkalommal lemondja a lány talit és nem ajánl fel semmit helyette akkor venni kell a lapot hogy rohadtul nem jössz be neki.
2023. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 Egyrészt utólag mindig könnyű beszélni, másrészt mindig meg kell próbálni.
2023. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!