Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha a kiszemeltem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a kiszemeltem egyikbarátja próbálkozik, randira hívott?

Figyelt kérdés
nem szertnék ettől a fiútól semmit de nem veszi az adást
2021. febr. 25. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent pontosan, hogy nem veszi az adást? Tisztán megmondtad már neki, hogy nem akarsz semmit és vegye komolyan? Mondtad, hogyha nem áll le, akkor megszünteted vele a kapcsolatot? Tartod is magad hozzá, nem beszélsz vagy nézel rá azóta? Nem reagálsz semmire amit akár ír, akár élőben próbál csinálni/mondani és nem magyarázkodsz neki?
2021. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kiszemeltedet nagy eséllyel elvesztetted. Ha tényleg igazi barátja, aki randira hívott téged, ő sosem fog hozzád közeledni. Ez egy íratlan törvény nálunk. Ha a haver udvarol valakinek, azt nem nyúljuk le, akkor sem, ha nem jön össze neki.
2021. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%
Hát, én hallottam pár esetről, amikor valaki megbízta a barátját (lány a barátnőjét), hogy közelítsen a lányhoz (fiúhoz). Ha a lány (fiú) fogadta a megbízott közeledését, akkor szakított a lánnyal (fiúval), de a barátja (barátnője) is, akit megbízott. Röviden - tőrbe csalták.
2021. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
először a kiszemeltem közeledett és vele alakultak és történtek dolgok és a barátja ezek után próbálkozott.
2021. febr. 26. 01:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"nem veszi az adást"

A fiúk hivatalból "nem veszik az adást".

Meg kell mondani neki.

2021. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!