Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Esetleg mondanátok valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esetleg mondanátok valami aranyos dumát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy tudtok-e esetleg valami aranyos dumát,amit bevethetnék a barátomnál? Mint pl.:"Van nálad térkép?Csakmert elvesztem a szemeidben."

(Nem olyan gagyi,"csajozós duma" címszó alatt futó dumákra gondolok,hanem amiket nemtől függetlenül lehet mondani,és nem olyanok hogy pl."nem zavar,hogy te vagy a legszebb lány ebben a szobában?")

A válaszaitokat előre is köszönöm!♡


2020. júl. 14. 04:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hallgatni arany :)
2020. júl. 14. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dodi2020 válasza:
Hagyd hogy ő beszéljen, elég ha rámosolyogsz. Aztán majd megy magától. Ha dadog összevissza vagy néma de elpirul, nyertél. Ha löki a süket nagymenő dumát akkor lehet nem ő lesz a nagy Ő.
2020. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nálam ez is “gagyi” szövegnek számít. Inkább csak mosolyogjon rám és nyíltan jöjjön oda. Azt többre értékelem...
2020. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szeretem, ha valaki ilyen előre kitalált szöveggel jön, még ha aranyosat is mond. Inkább mondjon valami olyat, amit ő gondol.
2020. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!