Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Titeket zavarna az alábbi dolog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna az alábbi dolog?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akire szívesen ráírnék, mert eléggé tetszik és elhívnám randizni valahova, de gluténérzékeny vagyok, és láttam az instáján, hogy szeret éttermekbe járni. Ezzel csak az a baj, hogy azokon a helyeken(hamburgerezők) nem ehetek, és első randin nem szeretnék ezzel szórakozni mert kínosnak érzem. Vagy esetleg azt se szeretném, hogy ha valahol eszünk,ott kelljen kérdezgetnem, hogy mit ehetek mit nem. Ha értitek...bár sokaknak ismeretlen lesz a helyzet.

Gluténérzékenyek,ti voltatok már ilyen helyzetben?

Tanácsaitokat várom!

17/F



2020. máj. 16. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nézem most, sok helyen van gluténmentes hamburger (Burger King és McDoland's biztos). Nézz fel a hamburgerezők oldalára, melyik étlapján van gluténmentes hamburger, vagy ajánlanak-e hamburgeren kívül mást is, amit meg tudsz enni.
2020. máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd olyan helyre, ahol van gluténmentes. Vagy ne enni menjetek először, hanem inni. De szerintem semmi ciki nincs abban, ha megkérdezed a pincért.
2020. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is először nézz fel ezeknek a helyeknek az oldalára hogy van-e olyan ami számodra ehető.

Mi is hasonlóan jártunk, csak az én barátom vega, úgyhogy mi is megnéztük hogy van-e az adott helyen amit még tud enni és kész.

Sok sikert a lánnyal 😉

18/L

2020. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg mi van abban, hogy megkérdezed, mit ehetsz és mit nem? Ha meg kell, akkor meg kell. Ne érezd magad hülyén emiatt.
2020. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, az előttem szólók már leírták a lényeget.
2020. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozok az előttem szólókhoz és ne szégyelld a betegséged! Nem te tehetsz róla! Ez nem ciki...
2020. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bátyámnak a barátnője is gluténérzékeny. Őket ez nem zavarja, sőt volt hogy bátyám külön gluténmentes étterembe vitte.

Én barátnőm meg vegetáriánus. Azzal sincs semmi gond, maximum egy kicsit többet kell nézelődnei az étlapon, hogy ki mit ehet.

2020. máj. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vidd oda, ahol tudod hogy van glutenmentes. Esetleg ne hamburgerezőbe, hanem olyan helyre ahol tudsz pl rizst kérni sült hússal(vagyis én mindig rizst kérek valamivel ilyen helyeken)

De szerintem barátnődet nem is zavarná, próbáld meg neki elmondani. Aztán majd ő visz olyan helyre ahol van glutenmnetes;)

2020. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!