Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti hány cm magasak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hány cm magasak vagytok? Maximum milyen magas lányokkal jönnétek össze?

Figyelt kérdés
Kicsit félek, mivel 175 cm magas vagyok, és ugye a legtöbb fiú az alacsony lányokat szereti.

2020. febr. 23. 20:53
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Én 176 cm vagyok,legalábbis a legutolsó méret szerint és 33 éves vagyok,már ha ez érdekes bárkinek is és Újpesten Budapest IV.kerületében élek és már évek óta magányos vagyok,az egy másik dolog hogy egy ritka és gyógyíthatatlan betegségben szenvedek és alapvetően romantikus beállítódásúnak tartom magamat ;-) :-)
2020. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én is eddig csak olyan fiúkkal találkoztam, akik az alacsonyabb lányokat szerették, egyébként én 177 magas vagyok, de volt már, hogy azért utasítottak el, mert magasabb voltam mint a fiú
2020. ápr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!