Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Miért van velem, ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van velem, ha nem vagyok neki elég jó?

Figyelt kérdés
A barátom haverjai mindig azt beszélik nekem hogy kicsi a mellem.. Ezt már jó pár hónapja mondogatják, és próbálnak vele idegesíteni, de nem igazán érdekel mit mondanak. Viszont tegnap a barátom is elkezdte nekem mondani. Mert hogy már nem azért de amúgy tényleg nem túl nagy a mellem. Na ezen kiakadtam. Ha nem vagyok neki jó, minek van velem? Nem kötelező velem lenni. Most pedig szerinte hisztis vagyok, és nem is érti miért sértődtem meg. Szerintetek is igaza van? 16/L 17/F
2018. júl. 28. 18:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne lógjon velük, vagy küldje őket a halál f@$zára, a palival meg szakítson, ha nem tetszik.
2018. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
9-es! Én se hatagudtam volna meg, ha nem úgy mondta volna, mintha az én hibám lenne ez.
2018. júl. 29. 18:12
 13/16 A kérdező kommentje:
Haragudtam*
2018. júl. 29. 18:13
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, csak ezt a leírásban elfelejtetted leírni, hogy milyen hangnemben mondta:)
2018. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nálunk én mondogatom folyton, és tudom hogy így van, alig A kosaras. De a barátom folyton leszid, hogy dehogy kicsik, és még rájuk is markol és közli hogy "nézd milyen marokra való". Pedig mind tudjuk, hogy ez kegyes hazugság. Nagyom rosszul esne, ha közölné, hogy "már nem azért, de tényleg az", még akkor is ha tudom hogy azok. Próbáld elmagyarázni neki nyugodtan, néha egy botnak is magasabb az érzelmi intelligenciája egyik-másik fasziénál.
2018. júl. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Vannak fiúk/férfiak, akik csak a nagy mellért vannak oda, a barátod és a haverjai is ilyenek. Hosszú távon semmi jó nem várható a kapcsolatotoktól.

Engem kiakaszt, amikor egy fiú nem képes az ideáljának megfelelően választani. Volt egy srác az ismeretségi körömben, aki mindig hangoztatta, hogy neki a nagy mellű nők tetszenek (nem előttem, de eljutott hozzám), aztán mégis megpróbált felém közeledni (én kismellű vagyok), persze elutasítottam. Aztán később elvett egy nagymellű nőt.

Én tisztában vagyok azzal, hogy nem nagy a mellem, de meg vagyok vele elégedve, mert nincs is az a gondom, mint a legtöbb nagymellű nőnek, hogy lóg. A férjem így szeretett meg és így vett el. Vannak férfiak, akik kifejezetten a kisebb mellű nőket szeretik.

2018. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!