Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőmnek van egy fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek van egy fiu barátja akivel elég sokat szoktak beszélni és engem ez nagyon idegesig mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm és a srác régebb ota ismerik egymást mint mi es sokat beszélgetnek engem meg nagyon idegesig mar féltékeny kezdek lenni beszéltem erről a barátnőmel es mondta hogy nincs köztük semmi de ha valami alakulna ő nem járna a gyerekel de szerintem a srác meg szereti őt.

Nagyon idegesit ez a dolog de nem arok a gyerekel is beszélni mert hírtelen haragú vagyok és összeverekednek vele. Mit csináljak?



2018. jún. 1. 14:55
 1/3 anonim válasza:
én is nagyon féltékeny vagyok, de gondolj bele, hogy megbízol e a barátnődben és ha igen, akkor nem kell félned ha nem, akkor meg ....te tudod...
2018. jún. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd, régebb óta a ismeri a srácot, mint téged. Ha akarna tőle valamit, már hamarabb összejött volna vele, mint hogy egyáltalán megismert téged. És mégis veled van. Ergo tényleg csak haverként tekint a srácra. Bízz már egy kicsit a barátnődben :)
2018. jún. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van barátom, és egy haverom akit régebb óta ismerek, te valóban semmit nem akarok a haveromtól, mert a barátomat szeretem! A plusz poén az egészben,hogy tudom, hogy a haveromnak én bejövök, és régebben akart is valamit, de én leállítottam, és azóta sem próbálkozik, megmaradt a baráti viszony sőt most barátnője van. Bízz a barátnődben és ilyenkor mindig nyeld le a féltékenységed, nehogy a kapcsolatod rovására menjen
2018. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!