Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetséges hogy a barátnőmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy a barátnőmnek PMS - e van?

Figyelt kérdés
2 héttel ezelőtt jöttem össze ezzel a lánnyal. Az első hét tökéletes volt, a második nem. Nem akar találkozni, kifogásokat keres,hisztizik. Bármikor megkérdezem mi a baj azt mondja semmi.Bármennyire nyaggatom hogy mondja el, nem ajarja. Pedig ez igy nulla. Szinte nem is beszélünk, telefont nem veszi fel. Minden nap mondja hogy na majd ma találkozunk, utolsó percben lemondja. Mindenre gondoltam már de most PMS re gondolok hogy lehet ezen a héten kell megjöjjön neki és ezért ilyen hisztis? És nemakarja nekem elmondani hogy PMS ben van? Nem tudom mennyire súlyos ez a szindróma de hogy így kihasson egy jól induló kapcsolatra lehetséges? Lányok lehetséges hogy PNS e van és azért hanyagol most engem? Ő amúgy 16 éves
2018. ápr. 10. 00:07
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
És azt mondja minden rendben van.Pedig rohadtul nincs. Elvileg holnap kéne talizzunk, ha eljön persze. Kérdeztem hogy szakitani akar és nem meri kimondani? Na erre nem válaszolt, hanem elment aludni.
2018. ápr. 10. 00:12
 2/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem menstruációs problémái vannak, csak nem akar találkozni.
2018. ápr. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar járni veled. Ennek semmi köze a pms-hez :)
2018. ápr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Inkább BVS-e lehet.
2018. ápr. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
És ezt hogy húzzam ki belőle hogy miért nem akar járni velem? Nem akarja elmondani. Én amúgy semmi okot nem látok arra hogy szakítsunk
2018. ápr. 10. 08:47
 6/24 anonim ***** válasza:
Hát ezt így külön szerintem nem kell kihúzni belőle :D ez már nem járás. Nem a beszéltek, nem talalkoztok. Próbáld ki, hogy kicsit te sem keresed, egyből kiderül, hogy neki mik a szándékai. Mondjuk sok lány ilyenkor beijed és megint cuki édes bújós lesz, de ha megint te is kedves leszel vele, akkor megint elkezd leszarni.
2018. ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Es irjak neki vmit? Utoljara irtam neki hogy nagyon hianyzik es alig varom hogy megszeretgessem. Erre nem irt vissza
2018. ápr. 10. 10:15
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem írnék a helyedben. Most nála pattog a labda.
2018. ápr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Oke, akkor megprobalom ezt hogy nem keresem. Meglassuk irni e fog. Ma este kene talalkozzunk habar sztem nem lesz abbol semmi de jolvan. Varok par napot, ha nem ir lepek tovabb.
2018. ápr. 10. 10:25
 10/24 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk, ha ilyeneket írsz neki, akkor ne nagyon csodálkozz, hogy nem akar látni.
2018. ápr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!