Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetséges hogy a barátnőmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy a barátnőmnek PMS - e van?

Figyelt kérdés
2 héttel ezelőtt jöttem össze ezzel a lánnyal. Az első hét tökéletes volt, a második nem. Nem akar találkozni, kifogásokat keres,hisztizik. Bármikor megkérdezem mi a baj azt mondja semmi.Bármennyire nyaggatom hogy mondja el, nem ajarja. Pedig ez igy nulla. Szinte nem is beszélünk, telefont nem veszi fel. Minden nap mondja hogy na majd ma találkozunk, utolsó percben lemondja. Mindenre gondoltam már de most PMS re gondolok hogy lehet ezen a héten kell megjöjjön neki és ezért ilyen hisztis? És nemakarja nekem elmondani hogy PMS ben van? Nem tudom mennyire súlyos ez a szindróma de hogy így kihasson egy jól induló kapcsolatra lehetséges? Lányok lehetséges hogy PNS e van és azért hanyagol most engem? Ő amúgy 16 éves
2018. ápr. 10. 00:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Helyes, kitartást! Ne csicskulj be 😉
2018. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Meglesz :D
2018. ápr. 10. 14:09
 13/24 A kérdező kommentje:
És hány napot adjak neki?
2018. ápr. 10. 21:41
 14/24 A kérdező kommentje:
A taliból persze nem lett semmi, nem is jelentkezett. Ugye reggel még írtam neki azt a "hiányzol" üzenetet, azóta semmi.
2018. ápr. 10. 21:43
 15/24 anonim ***** válasza:

Ennek igazából már vége.

Minden egyes "hiányzol"-lal csak egy ütsz egy szöget a koporsóba.

2018. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Figyi, én nem keresném többet. Ha akar tőled valamit, majd keresni fog, de már eddig is egész jól kinyilvánította a szándékát. Szerintem engedd el ezt a történetet
2018. ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Tök gáz..az arcodba se tudja mondani a tutit. :/
2018. ápr. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
De mi ez mar hogy csak igy magyarazat nelkul lelep? Minden tokeletesen indult, ahogy csokolt, ahogy olelt. Mindig az olemben ult. 2 orakat igy csokiloztunk minden nap, be nem allt a szsnj, mindig nevettunk, enekeltunj egyutt,Fenykepezkedtunk. Gyonyoru volt. Nem hiszem el hogy jobbat talalt tolem, letagadom. Barmit megadnek neki, nem ertem hogy tud valaki igy lelepni. Ezt nem hiszem el, megall az eszem. Imadta ahogy masszirozom mindig azt mondta hogy ne hagyjam abba. Imadta a hajam allandoan turkalta. Engedte hogy a mellet fogdossam, feneket is. Orult neki. Lelkizni is lehetett vele.Gondolom hogy mindent megadtam neki es igy eltunik mint szamar a kodben. Telleg nem ertem. Legszivesebben irnek neki hogy miert hagyott el de meg mindig varok hatha ir magatol. Mar 2 napja nem ir.
2018. ápr. 11. 18:00
 19/24 A kérdező kommentje:
Csokoloztunk*, szank*
2018. ápr. 11. 18:04
 20/24 anonim ***** válasza:
Megértem,hogy rossz...de azért ez már kicsit túl sok info. 😃 Legyél tökös mond meg neki. Nehogymá palira vegyen.
2018. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!