Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Miért van velem, ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van velem, ha nem vagyok neki elég jó?

Figyelt kérdés
A barátom haverjai mindig azt beszélik nekem hogy kicsi a mellem.. Ezt már jó pár hónapja mondogatják, és próbálnak vele idegesíteni, de nem igazán érdekel mit mondanak. Viszont tegnap a barátom is elkezdte nekem mondani. Mert hogy már nem azért de amúgy tényleg nem túl nagy a mellem. Na ezen kiakadtam. Ha nem vagyok neki jó, minek van velem? Nem kötelező velem lenni. Most pedig szerinte hisztis vagyok, és nem is érti miért sértődtem meg. Szerintetek is igaza van? 16/L 17/F
2018. júl. 28. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Nincs igaza. Ha tényleg kellesz neki, akkor kicsi mellekkel is elfogad.
2018. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Neki meg kicsi a tudod mi... nyugodtan mondd meg neki aztán várd a reakcióját.
2018. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%
Ezen nem értem, mit kell így kiakadni... azt megértem, ha azt mondta volna, hogy egyáltalán nem nézel ki jól, akkor kiakadtál volna, de így...Inkább örülj, hogy számára így is szép vagy, és valószínűleg nem csak a külsőd miatt van veled. Amit meg a második mondd, hogy tegyél, az egyenesen felháborító.
2018. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az is felháborító amit a barátja mond neki.
2018. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Második válaszoló ötletét támogatom! xd
2018. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
A helyedben azonnal szakítanék vele, mindenféle megbánás és kétely nélkül. A barátod szimplán nem érett meg még egy komoly kapcsolatra.
2018. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7%

Itt a válaszadók nagy része mindenféle konfliktus helyzetre a szakítást látja egyetlen megoldásként. Látszik ebből a magas színvonal, a professzionalizmus.

Persze, hogy nem érett a fiú. És szerinted a lány az? Manapság 20-22éves korig kitolódott a tinédzserkor. Attól még lehet az embernek kapcsolata.

2018. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Nekem a volt barátom egyfolytába mondogstta, hogy hű de jó a teste az x y lánynak és én sokáig nem is voltam vele együtt.

Elgondolkodtam ezen, és hát ha más lányokat nézeget meg úgy és rám semmilyen jó megjegyzést nem tesz, illetve előttem mondja hogy más csaj milyen jó, stb... Akkor nem hiszem, hogy nagyon szeretne...

Nálam is inkább a belsőm foghatta meg.

De nem akarlak lebeszélni semmiről, csak így én sem húztam mellette sokáig.

Az a baj, hogy észre sem veszik, hogy nekünk ez fáj...

2018. júl. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is kicsi van, de mivel én tisztában vagyok az “adottságaimmal”, nem sértődök meg, ha valaki elmondja, hogy tényleg kicsik.

Azt jelenti, hogy legalább a látásom jó :D

Nem haragudhatok valakire azért, mert elmondja az igazat:)

2018. júl. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván nem kell megharagudni, ha valaki őszinte velünk, de az, hogy ez egy folyamatos téma legyen, pláne a barátom haverjai körében, akiknek meg aztán pláne semmi közük nincs ahhoz, hogy mekkora a haverjuk barátnőjének a melle... Mellesleg, ahogy levettem a kérdező leírásából, a barátja sem csipkelődve közölte a lánnyal a dolgot, hanem afféle kritikaként, mintha zavarná őt. Az is igaz, hogy vannak olyan lányok, nők, akik az ilyet nem veszik sértésnek, de mint az köztudott, rengetegen (a többség) nincsenek megelégedve magukkal és ezzel a párjuknak is tisztában kéne lenniük és ehhez mérten megválogatni a szavaikat.
2018. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!