Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok! Randiznátok, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Randiznátok, vagy csak barátkoznátok egy ilyen csajjal?

Figyelt kérdés
A csaj 150cm, 40kg, szőke, kék szemű. Elsőre félénknek tűnhet de ha feloldódik hülye (viccesen), van saját véleménye, alkalmazkodó, szarkasztikus (ha olyan a helyzet), ha szerelmes lesz nagyon szeretné a barátját viszont arcra csúnya. (Nem hirdetés, csak kíváncsi vagyok :s)
2018. júl. 28. 10:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem, mert olyan kerdest tesz fel, amire nem lehet valaszolni.
2018. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, mások mégis tudtak normálisan válaszolni.
2018. júl. 28. 15:07
 13/18 anonim válasza:
Én nekem egyszer volt dolgom ilyen alacsony lánnyal, szexnél több nem lett belőle. Én komoly dolgot nem tudnék elképzelni egy ilyen alacsony nővel, mert egyszerűen nem venném komolyan se, lehet bennem van a hiba de nen szórakoznék kislányokkal. A csúnya arc nekem szintén kizáró ok, a különleges arcú lányokat szeretem. Persze attól mert te kijelented azt, hogy csúnya az arcod attól még az lehet nagyon szép is, mindenkinek más jön be. 19F
2018. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

hát egy kicsit apró lány valószinüleg félteném nehogy összetörjem nyomjam

de ettől függetlenül, nem lenne probléma mehetne a barátkozás aztán a randi

és az hogy te nem szereted az orrodat nem jelenti azt hogy csúnya lennél, valakinek egy nagyobb orr jól is áll karaktert ad az orrának

2018. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

12: kuldj magadrol egy kepet, beszelgessunk 10 mondatnal tobbet es akkor lehet ra valaszolni. Sajnalom, de en hasrautesre nem fogom azt mondani, hogy egy szimpatikus csajszi vagy -meg ha masok meg is teszik-.


Udv.: 11

2018. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen megzabálnám ezt a csajt :-)
2018. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem alacsony nagyon, az arc meg ha szerinted csúnya, tehát nagy az orra (ahogy azt leírtad), nem biztos. Én 12 éves korom elején voltam 158, 13 elején 167cm, a lányok általában pár cm-rel alacsonyabbak, tehát úgy 155-157 cm környékén lett volna nekem ideális. Így is magasabb vagyok, most 178cm, legtöbb osztálytársam akkoriban 156-157cm környékén volt. És fiúkról beszélek, nem lányokról. Amúgy nagyon adja magát a szöveg. Majdnem biztos, hogy lány vagy. Egy fiú képes lenne ilyesmit eldönteni (nem szekálás, én csak így gondolom). A leírtak alapján nem lehetsz túl idős, 11-12-re gondolnék a magasságod és a *tömeged* (nem ugyanaz, de ez most nem fizika) miatt. Van egy rokonom, 13 éves lesz hamarosan, ő is hasonló adatokkal rendelkezik, mégis vonzó (***nem pedofil***, úgy, mintha édesanyád mondaná, hogy jól nézel ki!!) szerintem. Akkor is. A barátnőmnek egy picit az átlagtól eltérőbb homloka van, ha jó szemszögből nézed, de nem zavar. Nekem a lényeg, hogy legyen kedves és intelligens, node persze a külső sem árt :)
2018. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szia! A csúnya egy elég relatív dolog. Mindenkinek más a csúnya és szép. A másik hogy senki sem tökéletes. Mindenkiben van hiba. Vannak akik több hibát látnak önmagukon pedig nincs annyi, és van aki semmilyen hibát nem lát magán pedig van. Ezzel azt akartam mondani hogy attól hogy te az orrodat nagynak tartod az lehet hogy a legtöbb embernek még nem a “nagy” kategória. Amúgy a leírtak alapján elég aranyos lehetsz. Szőke és kék szemű egy szép páros.
2021. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!