Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Szakitsunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakitsunk?

Figyelt kérdés

A lenyeg a lenyeg: lassan 1 lesz hogy egyutt leszunk. Viszont betegesen feltekeny. Mindennap talal valamit, amibe belekothet, es ami miatt veszekedni tudunk. Gyanakszik, bizalmatlankodik es gyanusitgat (nem megcsalasra gondolok mas dolgok)

Belefáradtam es most jutottam arra pontra egy ujabb gyanusitgatas es vita utan hogy elég volt, nekem ez sok. Nem tudom mit csinaljak, szeretem de ezt nem lehet elviselni mert megeszi az ember idegeit... mar beszeltem vele errol belatta a hibait bocsanatot kert, de sose lett valtozas. Megakar tiltani dolgokat, es mindenre feltekeny..

Az uzobbi idoben a szex se mukodik koztunk, mert vagy nem all fel neki, vagy hamar elmegy, vagy lelankad.. mindig vigasztaltam mert ilyenkor nagyon ideges es szomoru lett, mellette alltam es nem iteltem el, de mar par hete nem tudott kielegiteni ami nem sok ido, viszont mar ott tartok hogy nem szeretnek vele lefekudni mert tudom mi lesz megint.. tehat ez a 2 hatalmas problema all fent. Tobbszor szakitottunk mar dr mindig ujra kezdtuk mert hianyzott es en is neki. De ezek mar nem kis problemak..:(

Mi a velemenyetek a helyzetrol? Kezdek kiabrandulni belole viszont ha szakitanek megint azt ereznem hogy hianyzik de en se tudok eletem vegeig tűrni. Megőrjit azzal amit csinál,hogy gyanakszik,ő néz engem hulyenek, es veszekszik mindig.


2018. márc. 27. 14:15
 1/6 A kérdező kommentje:
1 eve*
2018. márc. 27. 14:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, szakítsatok. Nem a szex miatt, az orvosolható lenne, hanem mert egy birtokló személyiség, a későbbiekben ez el is durvulhat, az ilyenekből lesznek később a bántalmazó férjek.
2018. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod! :) igen a szex orvosolhato lenne, itt nem is eg a legfobb problema hanem az alabbi amit leirtam. Igazad van es tenyleg szakitani kene vegleg
2018. márc. 27. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont a szex miatt ilyen nulla önbecsüléssel. Annak nincs értelme, hogy folyamat szakítsatok és kibéküljetek. Én a helyedben nagyon elgondolkoznék, hogy mi legyen. Ha vele maradsz kemény munkàval megmenthetőba dolog (nem csak neki neked is tenni kell érte pl totàl megérzi ha már nincs is kedved a szexhez sem), ha pedig nem tarts ki a döntésed mellet, mert ez csak rosszabb lesz, hogy pl kivel voltàl addig ameddig ő nem volt stb.
2018. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van sajnos.. mindig ez ment hogy se veled se nelkuled. Kezdett helyre jonni a kapcsolatunk de amiota ujra egyutt vagyunk azota nagyon fordult a kocka es mindig kotekszik, hisztizik, direkt veszekedest general, gyanakszik es sorolhatnam.. az onbecsulese nem a szex miatt ilyen kicsi, egy mas dolog miatt de az lenyegtelen.. a lenyeg hogy en eddig kitartottam mellette, tamogattam es probalkoztam hogy jo legyen de mindennap belekot valamibe es kezd zatonyra futni a kapcsolatunk, es ezt o is erzi de szerinte o nem hibas abban hogy feltekeny mondvan en is az vagyok. Persze en is az vagyok csak en nem kotekszem ok nelkul..:( elkeserito egy helyzet mert szeretjuk egymast, de sajnos igy nem mehet toavabb. A 101-dik eselyt is megkapta mar, nem emiatt hanem pl azert mert borzaszto bunko volt, es lekezelo, 1x majdnem felre lepett meg amikor a 4dik honapban jartunk, aztan volt hogy a hazugsagai miatt, mert allandoan hazudott valamiben, termeszetesen lebukott mindig:D volt hogy azert szakitott velem mert egy fiu ismerosommel beszelgettem facen es bele turkalt a facemba igy derult erre feny, termeszetesen semmi kulonos beszelgetest nem folytattunk a szia mizu-n kivul, foleg hogy ismertuk egymast 😂
2018. márc. 27. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szakitsatok, ha nem jönnek össze dolgok.
2018. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!