Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Szakítsunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xyz333 kérdése:

Mit tegyek? Szakítsunk?

Figyelt kérdés

Úgy érzem már semmi értelme a kapcsolatunknak 9 hónapja leszünk együtt, de túl sokat veszekszünk és reménytelen vagyok...néha nagyon jol elvagyunk, de sajnos az már a ritkább eset...

Szakítsunk? Jobb leaz az úgy? Én még mindig nagyon szeretem és talán még ő is, de nem tudom javulni fog-e ez...



2017. márc. 26. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez tényleg írtó fontos...:D direkt nem írtam kort, hogy ne legyen mibe belekötni, viszont korunk ellenére, ami egyébként 16-15 elég érettek vagyunk, és tudom hogy sablonos szöveg ez, de így van.
2017. márc. 26. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Idegenektől kérdezed meg, hogy szakíts-e a csajoddal / hapsiddal? Menjél inkább legozni...
2017. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne szakíts! Tegyél többet szerelmedért!

Szépen oszd be, mindig valami újjal kedveskedj neki!


Figyelj oda arra hogy a SZERELEM szexuális vonzódáson alapul, ha azt akarod hogy erős maradjon,

küldj neki cuki/szexi képet magadról. puszild meg ott ahol még nem pusziltad... stb...


És próbáld rávenni őt is új dolgokra. Adj esélyt neki! HAJRÁ!

2017. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2017. márc. 26. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!