Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Adjak neki időt, vagy inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki időt, vagy inkább szakítsunk?

Figyelt kérdés
A barátom az osztálytársam. Nyár elején jöttünk össze, nagyon fura körülmények között. A fiú egyik barátja az én haverom és neki mondtam, hogy bejön a srác és összejönnék vele. A fiú ezt így el is mondta a barátjának. Elvileg sokat csesztették a fiút, hogy menjen bele amikor lent voltak bulizni egy nyaralóban és egyik nap én is lementem. Hazafele úgy intézték a srácok, hogy csak én legyek vele egy kocsiban. Pár randi után összejöttünk. De szinte egész nyáron nem találkoztunk. Nem igazán keresett inkább csak én őt. Volt is egy összeveszésünk, amikor majdnem szakítottunk. De akkor a sarkára állt és azt mondta, hogy nem lehet így vége. Azóta látszik rajta hogy próbálkozik, de nagyon lassan halad. Voltam nápa filmezni pár napja.. De épp hogy csak nyelves csók volt.. Nem volt még komoly kapcsolatom , neki se. De én gyorsabban akarok haladni.. most is gondolkodok a szakításon.. Ti mit tennétek a helyemben? Már nem érzem azt amit akkor.. 18/L

2017. aug. 24. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fura, indeed. Eléggé úgy tűnik mintha bele lett volna "erőszakolva" az egészbe. Persze ez nem a te hibád meg nem tehetsz róla. Beszélj vele hogy ő mit akar őszintén meg ilyesmik.
2017. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beszélgessetek ilyenekről. Egyetértek elsővel , de mivel nem vagytok együtt régóta ezért talán nem is baj ha nem rohantok bele a dolgokba.

Arról viszont mindenképp beszéljetek hogy nektek mi a jó , mennyi találkozás , mennyi idő kettesben , mennyire gyorsan akartok haladni stb.

Ott vagy elmondja konkrétan hogy annyira nem akar veled lenni vagy a hozzáállásán/válaszain látszódni fog. De ne add fel ennyire könnyen.

2017. aug. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A nyár jó lehetőség lett volna "összemelegedni", közös programokat csinálni. Ha nem keresett a srác, akkor vagy a haverjaival lógott vagy számára nem volt fontos, hogy veled töltse az idejét. Hát ezt én is nehezen viseltem volna, és itt nem arra célzok, hogy sülve-főve együtt lenni, de az, hogy "szinte egész nyáron nem találkoztunk", az semmi.

Nyilván ezert nem érzel már olyan nagy lelkesedést. Azt neked kell eldöntened, hogy türelmes leszel és talán 1 év múlva valami előre mozdul vagy hagyod. Mindenesetre beszéljetek az elképzeléseitekről, kinek mit jelent egy párkapcsolat.

2017. aug. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!