Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jelentett neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelentett neki valamit?

Figyelt kérdés

Ma versenyen voltam és csak bioszra (6órára) értem vissza...


(A tanárunk olyan bambaságot talált ki hogy csak akkor ülhetünk át ha egyikünknek sincs aznap padtársa.)


Szóval az én padtársam mellé átültek,mert nem voltam...

Szóval én odaültem az üres padba a srác elé.(ahol az ült aki átült a padtársam mellé)


Egész jól elvoltam, aztán amikor a könyvből kellett kimásolni valamit rájöttem hogy nincs könyvem, mert nem készültem.

Ekkor a nagyszájú osztálytársnőm azt mondta hogy: Rafi ülj át az Ági mellé.

Ekkor hátra fordultam és megkértem hogy üljön át mert nincs könyvem.

Át ült...hatalmasakat nevettünk elkezdtem beszélgetni a haverjával aki a szomszéd padban ült...nagyon jó volt.


Aztán a 7.órán egész végig engem nézett és ahányszor rá néztem elkapta a fejét. Aztán ezen már csak mind a ketten mosolyogni tudtunk...szóval egyáltalán

Nem volt ciki.


2018. márc. 15. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg szeretne dugni:)
2018. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen mindjárt romba dől az életem, ne fárasszatok ilyenekkel
2018. márc. 15. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!