Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mit jelentett?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelentett?

Figyelt kérdés
Gimnáziumba járok. Félénk vagyok,de sokak szerint jól nézek ki(több lánynak is tetszek a gimiben és tetszettem már azon kívül is). De én nagyon félénk vagyok,és egy lányt aki tetszett el akartam hívni valahova,összeszedtem a bátorságom,odamentem hozzá az osztályban és annyit mondtam neki,hogy beszélni szeretnék vele,de olyan feszült voltam,hogy már nem tudtam odatenni,hogy miért. Aztán amikor véget értek az órák,és jött ki mindenki,megvártam az ajtóban és félre akartam hívni,de azt mondta sok dolga van és nevetve elszaladt. Akkor most mi van? Jól gondolom,hogy csak simán le akart rázni,de akkor,miért mondta,azt hogy nem akar beszélni velem.

2016. márc. 18. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nevettet az lehet jo jel is sot altalaban jo jel
2016. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom :D
2016. márc. 18. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Elöszöris gratulálok, tökösebb vagy a gyakorikerdeseken levő fiúk 80%-ánál.

Másodszor: milyen nevetés volt? Szánalommal teli, vagy kedves? Lehet oda kellett volna tenned h miert akarsz beszelni vele :D

Hajrá

2016. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!