Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kingston SSD manager percek...

Kingston SSD manager percek alatt jelenít csak állapotot eddig 1 mp alatt jelentett? Ez rosszat jelent az ssd állapotára nézve?

Figyelt kérdés

Tehát Kingston SSD és telepítve a Kingston SSD manager (amolyan HDS Sentinel féle app). Ha elindítottam eddig azonnal 1-2 mp alatt már mutatta is az állapotot (minden oké minden zöld).

Most ha elindítom, akkor scanning in progress és percek múlva jeleníti meg az állapotot.

De továbbra is minden oké minden zöld.

HD Sentinelben dettó 100/100...


AKkor ez az egész jelent valami rosszat az ssd-re nézve? Miért nem ad azonnal állapotot?


2018. febr. 25. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Sz.rd le. Sose értettem az embereket, nem mind1 milyen az ssd állapota?! Azért vetted, hogy használd, akkor meg kopni is fog. Ha meg azt akarod, hogy ne amortizálódjon, akkor vedd ki és tedd a szekrénybe. De ez olyan sz.rrágás, hogy naponta nézem milyen az állapota, és jujj 1%-ot csökkent, gyorsan pánikoljunk már egyet... És akkor mi van? Képzeld, még gyártják őket, bármikor lehet újat venni.
2018. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 pinkpancser ***** válasza:
Jól mondja az első! Én pár havonta ránézek, hogy hogy áll rossz szektorokkal, de közel 18 GB írásnál még semmi gond. Mellesleg lehet kímélni, de esélyesebb, hogy firmware hiba miatt fog elpusztulni, mint az írástól... Ha pedig kíméleg akkor nem 10, hanem 15 évet fog bírni, de addigra meg úgyis cseréled mert akkor már ez kicsi lesz.
2018. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"de közel 18 GB írásnál még semmi gond."



18 GB?????


Egy hét alatt talán.


Most az SSD life szerint total written 4,6 TB


Két hónapos a vinyó.

2018. febr. 25. 12:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsika akkor tán lehet kettőnk közül én vagyok az aki használja is....
2018. febr. 25. 12:50
 5/7 pinkpancser ***** válasza:
Bocsi, elírtam! TB :)
2018. febr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja. Persze.
2018. febr. 26. 08:07
 7/7 pinkpancser ***** válasza:

Ja. Persze :)


[link]

2018. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!