Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal egy hónapja,mert egyaltalan nem éreztem azt,hogy megbecsülne, de ettől ez bonyolultabb. A lenyeg,hogy ahogy szíktottam szinte naponta írt, és mivel még szeretem most is,visszaírtam neki, de ebből mindig csak veszekedés lett,nagyon tiszteletlenül beszélt velem,az anyámat és a barátaimat ócsárolta. Aztán megint jófej akart lenni, majd ujra pocskondiázott. Nőnapon fel se köszönött,helyette ge*inek nevezett,majd ezután azt írta,hogy megakart lepni valamivel ( 2 év alatt egy szál virágot nem kaptam tőle), de nem fog meglepni, mert nem írtam neki vissza(azok után h ge*inek nevezett). Ezek után letiltottam, így láttam jónak.

Most mi baja lehet,miért csinálja ezt?

22L



2018. márc. 13. 10:55
 1/4 A kérdező kommentje:
+ volt mikor azt irta,hogy nagyon szeret és nem bir más nőre nézni,majd ezután azt mondta,hogy nincs ideje most más nőkre és én menjek jobbra,ő megy balra. Tudom hogy szakítottam vele,de ezek már nagyon összezavarnak és rosszul esnek,mert még szeretem.
2018. márc. 13. 10:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy idióta! Jobb ha minden kapcsolatot megszakítasz mielőtt kikėszít idegileg. Majd lesz aki megbecsül ės szeretni fog!
2018. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mádár0218 ***** válasza:

Elég gyökérnek tűnik abból amit leírtál, szerintem hanyagold, ha ír és nem akarsz foglalkozni vele tiltsd le.


A nő nap miatt szerintem nem kell kiakadni, de ez egyéni vélemény


Hány éves a srác?

2018. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar letiltottam,szoval napok ota nyugi van. 20 eves
2018. márc. 13. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!