Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti adnatok neki egy esélyt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnatok neki egy esélyt?

Figyelt kérdés

ha tudnátok,hogy még mindig érdekli a srácot az ex barátnője?

Többször is mondta,hogy próbáljuk meg adják neki egy esélyt de én tudom hogy, meg mindig érdekli a volt barátnője akinek már pasija van szoval semmi eselye nala.

Válaszokat előre is köszi. ❤❤❤❤



2018. febr. 27. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahol egyszer tűz volt... Főleg fiatalon... Ha tudod, hogy még érdekli a másik csaj, akár van pasija, akár nincs, ne adj neki esélyt, mert arra kellesz neki, hogy felejtsen, meg, hogy kiélhesse magát. Ha esélyt adsz, akkor tudatosan válsz áldozattá.
2018. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤
2018. febr. 27. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék esélyt neki. Engem is érdekel az első nagy szerelmem. Persze nem napi szinten de néha igen is eszembe jut, szerintem ez normális. Ettől függetlenül imàdom szeretem a jelenlegit és véletlenül sem hagynàm el senkiért főleg nem az exemért aki azért az exem mert nem működött. Nem véletlen akar veled lenni... Szerintem
2018. febr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem adnék. Volt vége volt, én is adtam esélyt ugyanilyen helyzetben és kar volt.
2018. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!