Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, adnátok esélyt egy ronda, csövesnek kinéző, de mégis ápolt srácnak?

Figyelt kérdés

Csövesnek kinéző alatt kicsit szakadtan, de még "elmegy" kategóriát értek.

Az elegáns ruhákban baromi hülyén nézek ki, és azon meglátszik a kosz.

Sajnos eddig minden lány elutasított, még lány kezét sem fogtam meg soha(talán anyámét).

Van valakinél esélyem, vagy csak a plasztikai műtét/prosti marad?



2017. okt. 2. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit részletesebb leírás kéne arról a csövesnek kinézésről. Piszkos/szakadt a ruhád? Több számmal nagyobb vagy mi?
2017. okt. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha ezt akarnák a nők, akkor aluljáróban pasiznának...
2017. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2017. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a csövesnek kinéző és az ápolt ellentmond egymásnak.

Most akkor csöves vagy ápolt???

2017. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is oxymoron... Oké, tiszta és szakadt. Ettől még nem tudom elképzelni. De azt sem értem, miért kéne szakadtnak lenni, ha nem elegáns a ruha, van más opció is. A szakadt ruhás, ápolt ember (bármit is jelent ez) pedig nem emlékeztet csövesre...


Drámázni nem kell, nem tudom, mi a konkrét szitu, de csak mert nem játsz elegáns ruhában, még találhatsz csajt. A szakadtat azért hanyagolnám, kivéve, ha divatosan szakadt és jól áll.

2017. okt. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elegáns ruhákon meglátszik a kosz??? Mosásról hallottál már?

Egyébként bőven van átmenet az elegáns és a csöves között, nem muszáj mindig öltönyben mászkálni, egy farmer + póló is teljesen megfelelő, vagy egy ing + nadrág sem éppen gálaruha. Te talán leállnál egy csöves külsejű szakadt nővel?

2017. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szakadt alatt nem szó szerint szakadtat értek, csak sima farmer-póló, pulcsi-bőrkabat kombó, télen vastag kabát, meg sokat hordok sapkát is, ez attól függ, reggel hogy hatarozok a hajam aznapi sorsáról.
2017. okt. 2. 12:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez mióta csöves stílus? Jesszus...
2017. okt. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező Te valami debil vagy?

Szerintem inkább emiatt kerülnek el a csajok, nem a kinézeted miatt.

2017. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Monteveres ***** válasza:
Válassz prostit. Ha ti fiúk nem néztek ki úgy mint egy Calvin Klein modell, akkor ne várjátok el a lányoktol hogy olyanok legyenek mint holmi Victoria Secrets csaj.
2017. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!