Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi ez a hirtelen váltás? 14f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hirtelen váltás? 14f

Figyelt kérdés

Van egy csaj az osztalyban aki tetszik.nagyon joban vagyunk.De valamiert nem akart beulni mellem regebben, es volt egy het anikor leszart..(A leszaras regen volt)

Mindig egyedul van az osztalyban.


Amikor mar nagyon joban voltunk bevaklottam h szeretem de elutasitott..


De a mai nap ugymond "leszartam a csajt, nagyon szomoru volt, amikor kezdemenyezett beszelgetest es valaszoltam orult..Valamiert ora kozben utanozta a mozdulataimat, kitagult a pupillaja mikozbe beszeltunk.De ez csak ma, eddig nem..Bar amikor kettesben voltnuk valamiert odahivott egy masik csavot is.


Es ugye nem szeretett mellem ulni de ma beakart ulni..


Mit erezhet?


Azt tudni kell hogy nagyon felenk lany es sokat csalpdott az emberekben


2018. jan. 26. 14:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudlm picit bonyolult, de ha kicsi sejtesetek is van hogy most mi van, akkor azt irjatok le..
2018. jan. 26. 14:44
 2/6 anonim ***** válasza:
A másik csávó vagy azért kellett hogy ne tűnjön fel neked hogy kedvel, vagy azért mert a lány neki próbált udvarolni. Ergó vagy te vagy az aki tetszik neki, de nem akarta hogy tudj róla, vagy most te vagy a "pót" ember.
2018. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindig mas embert hiv oda, nem elosszor fordult ez elo.m
2018. jan. 26. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem fellangolasa van. Egyik pillanatról a másikra lesz.rásból egy lany nem megy át tetszésbe/szerelembe. Csak ha fellángolás.


Amúgy szerintem el kene felejtenem őt. felajánlottad a szerelmedet neki, de nem kellettél. Es itt jon a továbblépés. Tudom, milyen szar ez. Minden kis hülyeségbe belelátsz valamit... A remény nagyon nehezen veszik ki egy olyan emberből, aki szerelmes...

2018. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De nemtudooom...

En 100% hogy lattam azt a pupillat..

Tudom, lehetetlen de tenyleg eddig nem volt semmi..

2018. jan. 26. 20:47
 6/6 A kérdező kommentje:

De okes..

Engem ez nagyon de nagyon bant.....

2018. jan. 26. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!