Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az ilyen hirtelen váltás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen hirtelen váltás mennyire befolyásolja a védettséget?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én már évek óta Symicia fogamzásgátlót szedek, de sajnos az ünnepek alatt nem volt se rendelés, se gyógyszertár a környéken (falun élek). Így hát mikor véget ért az egy hetes tablettaszünetem, sajnos nem tudtam a saját tablettáimhoz jutni három napig, ezalatt a három nap alatt pedig (tudom agyament ötlet volt) Mercilont szedtem, az ethinylestradiol tartalma miatt. A három nap után a saját gyógyszeremhez jutottam, tehát Symiciával folytattam. A kérdésem a következő : így is védett maradtam a terhességgel szemben?

2015. jan. 5. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Vajon miért nem az orvosod kérdezed?
2015. jan. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vajon miért próbálok már többet is elérni az ünnepek óta? Tegnap is pl mire nagy nehezen felvette egy tök idegen doki (órákba telt), le is tette, mert épp vajúdott egy "betege". Mindössze pár mp-et beszéltünk. Tudom, hihetetlennek tűnik, nekem is az, hogy egyszerűen senki sem válaszol. Már kezdem azt hinni, ez egy jel.
2015. jan. 6. 02:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvos válaszol honlapra írj egy nőgyógyásznak,ott válaszolnak
2015. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, meg is tettem pár napja, de semmi. :/
2015. jan. 6. 16:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, végre kaptam választ! Ne tudjátok meg, napok óta telefonálgatok, írogatok és nem történt semmi. Állítólag védett vagyok, ami egy nagyon hálás és megnyugtató hír. Hála Istennek!
2015. jan. 6. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!