Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom egyedül megy fesztiválozni?

Figyelt kérdés
Megy a haverjaival Balaton Soundra, akik viszik magukkal a barátnőiket... Én is szeretnék menni, de rajta kívül nagyon nincsen más baráti társaságom. Bár csak 2 hónapja vagyunk együtt, én hosszútávra terveznék vele, és nagyon rosszul esik, hogy engem el sem hív :( pedig nagyjából a barátait is ismerem. Régebben mondogatta is, hogy de várja stb stb, én meg meg sem szólaltam. Egyszer mondtam neki, hogy ne beszéljen már egyfolytában erről, akkor azt hitte az a bajom, hogy fesztiválozni megy. Pedig ezzel semmi bajom sincs, csak szomorü vagyok, hogy eszébe se jut, hogy magával vigyen :(
2018. jan. 2. 13:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeruen mond meg neki, hogy te is menni akarsz. Ha nagyon ellenkezik erdemes elgondolkodni az okon
2018. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De hogyan hozzam fel a témát?:(

Csak szeretnem ha o hivna el, nekem kellemetlen lenne ha en hivatnam meg magam :( foleg hogy az o tarsasaga...

2018. jan. 2. 13:31
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

'De hogyan hozzam fel a témát?:( '


Ugy, hogy megtanulsz kommunikalni. Humanoid modjara, beszeddel: kinyitod a szadat, es megkerdezed, hogy ha mar mennek a Sound-ra, esetleg veluk tarthatnal-e. Ebben egesz pontosan mi is az olyan nehez? Eddig is emlegette hogy menni akar, te ultel kukan, megis honnan kellett volna tudnia, hogy teged erdekel...? Senki se gondolatolvaso, ha keptelen vagy kifejezni es megertetni magadat, az nem a baratod hibaja.

2018. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Talan mert mondtam neki még régebben?:)
2018. jan. 2. 14:03
 5/15 A kérdező kommentje:

Nekem nem azt mondta, hogy "szeretnék menni a soundra",

Hanem eleve ugy hozta fel az egesz temat, hogy mar le van foglalva a szallas stb......

2018. jan. 2. 14:05
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem sok jót jelent, hogy nem tervez veled előre, valószínűleg nem tart még ott a kapcsolatotok.

Mikor beszéltél vele erről a témáról utoljára? Mikor foglalta le a szállást?

2018. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy már nem akarja megváltoztatni a terveit hisz a szállás meg minden le van már foglalva. Az is lehet hogy nem tervez veled hosszú távra, de az is hogy szimplán nem látja be hogy ez neked rosszul esik. Ezért kéne kommunikálni, sok mindent be lehet mesélni hogy biztos hogy ezért meg azért de ha nem beszéled meg vele akkor csak fortyogsz magadba.
2018. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2 hónapja vagytok együtt, a sound fél év múlva lesz...
2018. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Annak szerintem semmi köze ehhez mikor lesz a sound, hiszen a szállást már tudni kell előre. Igazából szerintem a haverja foglalta le, nem tudom mikor. De egyébként meghívott a szalagavatójára is, családját is bemutatta meg minden. Szerintem komolyan gondolja a kapcsolatunkat, legalábbis én ezt látom rajta ezen kívűl. Lehet tényleg beszélni fogok vele.
2018. jan. 2. 15:59
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

'Egyszer mondtam neki, hogy ne beszéljen már egyfolytában erről, akkor azt hitte az a bajom, hogy fesztiválozni megy. Pedig ezzel semmi bajom sincs, csak szomorü vagyok, hogy eszébe se jut, hogy magával vigyen :('


Tehat szoltal, felreertette, es te ahelyett hogy elmondtad volna pontosan mi bant, inkabb duzzogasra valtottal, 'tudod te mi a bajom', veletlenul se arultad el neki az igazsagot, csak durcizol meg irogatod ide a jajdeszomcsivagyok kerdeseket. Gratulalok, igazi, nagybetus NO vagy... es ezt most ne vedd dicseretnek.

2018. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!