Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan ne zaklassam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne zaklassam?

Figyelt kérdés

Barátnőm 9 hónap együttlét egy kicsit szarabbul kijött nap után hosszabb szünetet kért (vagyis szakított), pedig állítása szerint szeret. Pár nap szünet után rájöttem hogy miket rontottam el, és elkezdtem udvarolni neki újra. Tegnap elhívtam arra a helyre ahol először talizunk (ma van kerek egy éve) és ott vártam rózsával es fagyönggyel. Elmondtam neki, hogy tudom hogy elrontottam, nagyon sajnálom, de már tudom mit kell tennem, és nagyon szeretem. Elmondtam, hogy állítólag akik fagyöngy alatt csókolóznak, azok örökké tartó szerelemben részesülnek. Akkor felemeltem a fagyöngyöt, ő meg vette a lapot, és megcsókolt. Utána meg megkaptam azt, hogy: miért csak most, késő, nem jó, nem megy, nem menne, idő kell neki, meg hogy nem fogom fel hogy neki ez fáj

Én azt érzem, ha hónapokra elengedem, akkor nem fog visszajönni (pedig szeretne) vagy ha vissza is jön akkor nem merném szeretni. Ezért kitaláltam, hogy több teret adok neki, de emellett elviszem randizni több helyre, és újra "elcsábítom".

Namost, ha írok neki, akkor nem nagyon akar beszélni, de amikor találkoztunk, akkor sokat beszéltünk, plusz meg is csókolt stb.

Szeretnék úgy próbálkozni, hogy ne azt érezze, hogy erőltetem.



2017. dec. 15. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennek vége bro.
2017. dec. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%

Menj az agyára, megunja es a tied lesz megint

Viccet felre teve irj neki szerelmes levelet ( ha lehet ne messengeren) es csusztasd be a postaladajaba, vagy fogadj fel magannyomozot. Ajanlom a Csaladi titkokat is.

2017. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!