Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hogy viselnétek ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselnétek ha a párotok a születés napi ajándékot leköpné és hozzátok vágná?

Figyelt kérdés

A helyzet hogy én járok át a barátnőmhöz, és történt hogy a születésnapjára átvitt ajándékom leköpte és hozzám vágta, hogy miért mert ő nagysága féltékeny, teljesen alaptalanul de ez mind1, mert én tudom hogy alaptalan, ő meg beképzel mindent. Elég rosszul esett, és hogy úgy mondjam nem igazán érzem hogy legközelebb bármilyen ajándékkal is kedveskedjek e majd neki.

Ő tőle sose kaptam még semmit, mondván nincs pénze, de ha kap is azt magára költi szemfesték ez az..

Ti hogy kezelnétek ezt, netán mit csináltatok volna ebben a helyzetben de őszintén!


2017. dec. 2. 23:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Én szakítanék vele.
2017. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
A kérdés inkább az, hogy valóban alaptalan-e az a vád, hogy megcsaltad. Ha alaptalan, akkor a kérdés az, hogy miért nem bízik benned.
2017. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Faképnél hagytam volna egy szó nélkül és nem is keresném. És biztosan nem vennék neki többet semmit, egy üdítőt sem.

35N

2017. dec. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Lazy Lover ***** válasza:
szakítanék
2017. dec. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ő a lány
2017. dec. 2. 23:17
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Én szerveznék neki estére egy anális majálist amiért ilyen volt. :D
2017. dec. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Úgy kidobnám, hogy a menetszél röptében lefújná a szemfestékét.
2017. dec. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szakítanék...ha nincs meg a bizalom akkor minek szenvedtek..csak azért hogy ő elmondja, hogy van barátja?/nem tudom hány évesek vagytok/...egyre rosszabb lesz, ha most nem lépsz vagy legalább is nem állítod le és beszélgetsz el vele...vicces ez, de ha nem reagálsz felbátorodik aztán legközelebb téged köp le és üt meg, mert tudja hogy úgy sem lesz semmi következménye és veled bármit meg tehet...vannak ilyen extra féltékeny lányok, akik ha egy szuka kutyára néz a pasijuk elharapják a torkukat...


27N

2017. dec. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A túlzottan féltékeny lányokkal nem igazán lehet kibírni hosszútávon...

Emellett, nekem pl fontos h a páromat meglepjen, legyen akármilyen kevés pénzem is, ha úgy van akkor összemelózok rá. Vagy készítek vmi apróságot kézműveskedéssel... Nem pénz függvénye az ajándékozás nála úgy néz ki...

De az, hogy ilyen méltatlanul bánjon veled, hogy örömet akartál neki okozni vmilyen ajándékkal, és ő így viselkedik.. még engem is felháborít látatlanban...

Hogy mit csináltam volna? Valószínűleg elsőkörben kiakadnék, aztán szépén elmondanám neki, hogy mi a problémám a viselkedésével. És ha nem érti meg+nem változtat, lelépek örökre. Mindennek van határa, magadat tiszteldd annyira, hogy nem hagyod, hogy megalázzanak. A párodnak támogatnia, tisztelnie, és szeretnie kell. Elméletileg te vagy számára az egyik legfontosab személy. Más kérdés, hogy éretlennek tűnik hozzá, hogy kapcsolatban legyen, ha képes így viselkedni.

18/L

2017. dec. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását.

Nos a dolog úgy alakult, hogy nem igazán vettem magamra, megnézhetném magam ha szívemre szedem. Inkább semlegesen néztem végig a kirohanását, és közben konstatáltam magamban hogy "ennek a lánynak a jövőben mégis szándékozom e venni bármit is". A kedvem szegte az ajéndékozástól nem tagadom, de nem viselt meg lelkileg. Úgy voltam vele, hogy ezzel magát minősíti, egy mély érzelmi állapotban van amiből ez jött ki, és valószínűleg korábbi sérelmek johettek fel benne, ami miatt így kirobbant. Viszont ez egy nagyon komoly intő jel volt a számomra hogy ennek nem lesz hosszú távon jövője. Nem vagyunk már együtt. Eszembe jutott, és kiváncsi voltam miként vélekednétek hasonló helyzetben. Netán lett volna e fiu aki meg is üti a lányt emiatt.


Ha átmentem hozzá mindíg szerettem aprósággal kedveskedni, egy kis csokoládé, egy kis csipsz vagy akármi...úgy jól esik látni a másik örömét. De nála ezek elamaradtak, és így valahogy végül kedvem szegte az egész apróságoknak.

Mindíg magából indul ki az ember ugye, én nagyon tudok örülni ha kapok, és nagyon jól esik ha a másik gondol rám mikor jön hozzám (nem várom el, de nagyon jól esik ha így alakul). Szerintem ez egy apró ám kedves gesztus amivel mosolyt lehet csalni a másik arcára és ez jó:)

A lényeg hogy teljesen kihalt ez belőlem.

Nem vettem már neki semmit, aztán egyszer jött egy ünnep, amire közöltem hogy én nem veszek semmit nem kell ajándékozni..

Ekkor ő vett, és mivel én nem vettem, hozzám vágta mint valami kutyának a csontot hogy nesze...de komolyan, na az nagyon rosszul esett. Ez volt már a csepp a pohárban.

Nem csak emiatt természetesen, de végül hagytam.

2017. dec. 3. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!