Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek pszichopata és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek pszichopata és szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel járok és nagyon kedves meg figyelmes csak az utobbi napokban felszinre kerult a regi multja amikor onmagat bantalmazta,minden tanarral kicseszett a suliban es nagyon rossz volt. Es azt mondta h miattam javult meg es h nagyon szeret. Nem tudom ez nekem kicsit ijesztő. 17/L

2017. nov. 30. 06:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Hali! Hát ez nehéz helyzet. Ha el kezd eltűnni a rózsaszín felhő akkor simán visszajön az régi énje. Gondolj egy veszsekedésre mit fog csinál ha megkért már 3. hogy fiszesd ki a villanyt és elfelejted ismét. Haragudni fográd és olyan indultok törthetnek ki benne hogy húúh. És monsok egy rosszabbat ha szakítasz vele? Miattad változott meg :/
2017. nov. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne szakíts vele, ha szeretitek egymást
2017. nov. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 theradion válasza:
91%
Ne szakíts azért, ami volt. Az cserbenhagyás lenne. Azt mondja, miattad változott meg, és minden bizonnyal volt szereped benne, de végül is egy kamaszkori vihar járt le. Higgy a rendes embernek, aki most áll melletted. Ha a régi dolgok előjönnek (egyértelműen, nem úgy, hogy csinál egyszer valami hülyeséget, az mindenkinél előfordul), akkor szakíts, a múlt miatt semmiképpen ne.
2017. nov. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
En is szeretem ❤
2017. nov. 30. 18:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha már felmerült benned a szakítás, akkor ott már bajok vannak.

Ez nem pszichopátia, ez más.

Szóval idáig óvodásan viselkedett, de miatt megjavult. Hmmm. Lássuk. Más miatt megváltozni nem igazán lehet akkor sem, ha mondják. Ha az ember nem önmagáért tesz meg valamit,akkor az a változás soha nem lesz olyan, mint amilyennek lennie kellene. Önmagunknak mindig ott leszünk örökre motiváló erőként, de itt te vagy a motiváló erő, és lássuk be, szerintem nem te leszel a felesége.

2017. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
miattad*
2017. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most gondolj bele, hogyha szakítanál vele teljesen visszaesne. Valószínű, hogy azért mondta el mert megbízik benned, legyél rá jó hatással és segíts neki hogy ha problémái vannak. :)
2017. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha visszaesne, az az ő egyetlen pici problémája lenne. Nem hiszem,hogy a kérdezőből lelkiismeret furdallást kellene kicsikarni,hogy jajj,vissza esik.

Éppen erről beszéltem. Ha a motivációt magunkban találjuk meg, akkor nem lesz visszaesés, akkor sem, ha a másik elhagyja. Nem szűnik meg a forrás.

Amúgy hova esne vissza? Oda,hogy kicseszik a tanárral és rossz? Szerintem ez általános iskola alsó.

2017. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem szakitok vele ahhoz tulsagosan szeretem csak szerintem ez egy kicsit gyerekes egy 20 éves fiuhoz
2017. nov. 30. 20:42
 10/10 anonim ***** válasza:

#9: Akkor mi a faxnak kérdezed meg,hogy szakíts-e vele,ha te eldöntötted,hogy nem fogsz?

Egyértelmű,hogy nem tudsz párt választani, de legalább akkor ne írd le nyilvánosan.

2017. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!