Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Pszichopata lettem a kudarcoktól?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichopata lettem a kudarcoktól?

Figyelt kérdés

Dióhéjban: 17 éves vagyok, nem vagyok ronda, csak egy tutyi-mutyi (ha lányokról van szó), akinek nincs barátnője, de már szexuálisan érett. A ma este éppen jövök haza, mikor megláttam egy nőt egyedül gyalogolni egy sötét utcában, és nem tudom, hogy honnan jött az elhatározás, de hirtelen beindult nálam valami, elkezdtem követni, és már el is terveztem, hogy leszólítom, hátha van kedve egy éjszakai kényeztetésre. Elkezdem követni, valami durva mosoly ült ki az arcomra, és mint valami vadász, aki épp a prédáját próbálja becserkészni. Már az is megfordult a fejemben, hogyha nemet mond, akkor erővel veszem el ami kell.


Aztán hirtelen megálltam, felráztam magam, megfordultam és hazajöttem. Nem tudom ez mi a franc volt. Vezetett valami, mint a ragadozót a vér szaga.


Szerintetek?


2017. jan. 27. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te voltál az mögöttem.
2017. jan. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél magadhoz egy pár zsepit és kezd el...

Magyarul megmondva, "enyhén" kanos vagy, ezt pedig így lehet enyhíteni.

Azon kívül meg ne kövess lányokat éjjel a sötét utcákban. XD

2017. jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteg..Martfűi rém.
2017. jan. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pszichopatának születni kell :D, ahhoz hasonló, de csak hasonló személyiségzavar létrejöhet, mint pld az antiszociális.
2017. jan. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sok olyan kémiai anyag termelődött az agyadban ami az agy cselekvésért felelős részét irányítja így mérlegelés nélkül meg akartad csinálni amit abban a pillanatban akartál.
2017. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy a Pszichopata lenne rád a megfelelő jelző, én nem vagyok pszichopata, még is kinyírnék sok embert és ugyan így. A pszichopata teljesen más. Habár a sorozatgyilkosok részéből is voltak, vannak pszichopaták meglehet. De egyáltalán nem erre használják magát a szót. Olvass utána az antiszociális személyiségzavarnak.


18/L

2017. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Talán szociopata vagy.


utolsó voltam

2017. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
vessetek meg, de esküszöm tetszett amit írtál.
2017. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem...nem pszichopata (nem is szociopata, mert az szinte ugyanaz). Köze sincs hozzá, az mentális betegség, te pedig csak szeretnél már nővel lenni és 17 évesen nem tudod ezt irányítani még.
2017. jan. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt még ilyen, és azóta se, lenyugodtam, nem is értem.. Bekattantam arra a 4 percre kb. :D Köszi a válaszokat!
2017. jan. 30. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!